Neubrandenburg 2
PRETEK č.:15 DÁTUM:06.07.2013 ČAS ŠTARTU: 5:00:00
Kategória :CE Súradnice :53:31:10 13:15:51
Séria : 10/ 3
BODOVANIE : 60/ 1
Rozpätie : od 667.601 km do 832.276 km
Počasie :
pri štarte:
pri dolete:
POČET NASADENÝCH HOLUBOV: 1332 Z TOHO 20 % : 266
Prvý holub :09-S -02605 135 prilet: 1.15:26:17
Rýchlosť:1250.635m/min , vzdial.: 783.252km
Chovateľ :Šimko František Šp.pasmo 1
Posledný holub :09-S -02515 723 prilet: 1.17:28:43
Rýchlosť: 999.254m/min , vzdial.: 748.158km
Chovateľ :Sýkora Jozef Bzenov
Číslo a názov ZO počet:chov. holubov umiest. %umies %vl.um bodov
10 Bardejov 7 46 17 6.39 36.96 517
11 Demjata 10 66 16 6.02 24.24 638
12 V.Saris 8 68 19 7.14 27.94 690
13 Giraltovce 4 20 8 3.01 40.00 324
14 Stropkov M 9 66 28 10.53 42.42 1124
15 Svidnik 9 81 19 7.14 23.46 906
16 Stropkov 6 45 11 4.14 24.44 491
38 Šp.pasmo 1 16 139 26 9.77 18.71 1185
39 Šp.pasmo 2 7 58 6 2.26 10.34 217
40 Šp.pasmo 3 6 45 7 2.63 15.56 308
41 Šp.pasmo 4 13 142 13 4.89 9.15 330
50 S.Bohdanov 7 29 4 1.50 13.79 222
51 Lemešany 6 35 5 1.88 14.29 239
53 N.Šebast. 5 22 2 0.75 9.09 116
54 V.Saris 4 28 5 1.88 17.86 227
55 Prešov 4 36 8 3.01 22.22 373
56 Solivar 3 20 4 1.50 20.00 224
57 Bzenov 6 54 7 2.63 12.96 329
58 M.Šariš 10 64 17 6.39 26.56 741
59 Siroke 6 45 10 3.76 22.22 386
71 Opatske 4 31 7 2.63 22.58 273
72 Bidovce 11 81 12 4.51 14.81 473
73 Krasna 4 37 6 2.26 16.22 266
74 Rozhanovce 5 32 5 1.88 15.63 249
75 Geča 3 10 0 0.00 0.00 0
78 N Hutka 5 32 4 1.50 12.50 176
Spolu: 178 1332 266 11024
BODOVACIA TABUĽKA pre pretek č.:15
% poradie body rychlost nad
1 1 - 13 60 1172.896
2 14 - 27 59 1142.155
3 28 - 40 58 1130.291
4 41 - 53 57 1119.799
5 54 - 67 56 1107.050
6 68 - 80 55 1098.501
7 81 - 93 54 1083.887
8 94 - 106 53 1075.445
9 107 - 120 52 1062.020
10 121 - 133 51 1055.838
11 134 - 146 50 1051.996
12 147 - 160 49 1042.194
13 161 - 173 48 1035.701
14 174 - 186 47 1028.733
15 187 - 200 46 1024.795
16 201 - 213 45 1020.767
17 214 - 226 44 1014.056
18 227 - 239 43 1010.856
19 240 - 253 42 1006.300
20 254 - 266 41 999.254
Neubrandenburg 2
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL ČÍSLO POHL RYCHL DEN,CAS BODY KOEF
1.Šimko František,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:Hencovce 2110 783.252km,P: 4 C: 58 B: 789
1 4 09-S -02605 135 A 1250.635 1.15:26:17 60 0.751
27 2 08-S -02702 487 H 1142.155 1.16:25:46 59 20.270
82 5 10-S -02702 1859 A 1096.889 1.16:54:04 54 61.562
245 8 11-S -02603 667 A 1008.760 1.17:56:27 0 183.934
Spolu 173 bodov
2.Gonsenica Jan,Stropkov N/U:10/ 5/ 3 R:+00:00:01
bydl:Duplin 70 749.986km,P: 1 C: 22 B: 970
2 9 11-SK-01408 92 H 1203.411 1.15:23:13 60 1.502
21 7 09-SK-02604 66 H 1152.111 1.15:50:58 59 15.766
40 3 09-SK-02604 98 H 1130.291 1.16:03:32 58 30.030
65 6 11-SK-02604 837 H 1111.008 1.16:15:03 0 48.799
130 4 10-SK-02604 170 H 1056.864 1.16:49:38 0 97.598
Spolu 177 bodov
3.Basko Richard Ing.,Stropkov M
N/U: 9/ 6/ 3 R:+00:00:01
bydl:Stropkov, Hlinky 41
754.983km,P: 6 C: 8 B: 1073
3 1 07-SK-02605 529 A 1203.160 1.15:27:30 60 2.252
55 5 09-SK-02605 338 H 1115.738 1.16:16:40 56 41.291
66 4 08-SK-02605 518 H 1110.841 1.16:19:39 56 49.550
89 2 09-SK-02605 265 A 1084.616 1.16:36:05 0 66.817
180 3 08-SK-02605 580 A 1033.468 1.17:10:32 0 135.135
190 6 09-SK-02605 373 H 1027.980 1.17:14:26 0 142.643
Spolu 172 bodov
4.Mrúz Ľ. + J.,Prešov N/U: 7/ 4/ 3 R:+00:00:02
bydl:Bzenov 80 748.549km,P: 19 C: 14 B: 1024
4 7 10-S -02505 431 H 1201.009 1.15:23:16 60 3.003
134 6 08-S -02515 272 H 1055.757 1.16:49:01 50 100.601
139 5 07-S -02514 19 H 1054.591 1.16:49:48 50 104.354
229 1 11-S -0999 3602 A 1013.722 1.17:18:25 0 171.922
Spolu 160 bodov
5.Hrabčák Ján,Šp.pasmo 1 N/U: 9/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Lomnica 645 782.433km,P: 40 C: 12 B: 1038
5 5 10-S -02707 177 H 1197.571 1.15:53:21 60 3.754
11 1 10-S -02707 174 A 1175.825 1.16:05:26 60 8.258
Spolu 120 bodov
6.Brezina Marian,N.Šebast. N/U: 3/ 2/ 2 R:+00:00:08
bydl:N.Šeabastova 748.365km,P: 42 C: 102 B: 552
6 1 09-S -02504 642 H 1194.676 1.15:26:25 60 4.505
60 3 10-S -02504 330 H 1113.666 1.16:11:59 56 45.045
Spolu 116 bodov
7.Filarsky Peter Ing.,Stropkov M
N/U: 4/ 3/ 3 R:-01:00:02
bydl:Stropkov,Kalinc. 14
754.262km,P: 3 C: 9 B: 1072
7 1 11-SK-02605 133 H 1185.791 1.15:36:05 60 5.255
49 2 09-SK-02605 1 H 1123.528 1.16:11:20 57 36.787
56 3 11-SK-02605 103 A 1114.865 1.16:16:33 56 42.042
Spolu 173 bodov
8.Adamkovič Miroslav,Solivar N/U: 3/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Kokošovce 153 757.219km,P: 69 C: 124 B: 477
8 3 10-S -02509 607 A 1181.155 1.15:41:05 60 6.006
Spolu 60 bodov
9.Michalik Alex. st.,Prešov N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Prešov Čapajevova 50
746.831km,P: 41 C: 7 B: 1077
9 7 07-S -02506 364 A 1181.134 1.15:32:18 60 6.757
14 2 09-S -02505 703 H 1168.414 1.15:39:11 59 10.511
Spolu 119 bodov
10.Rudolf Sedlak,Opatske N/U:13/ 5/ 3 R:-00:00:02
bydl:Sipkova 2,KE 774.378km,P: 7 C: 100 B: 555
10 10 11- -02401 1228 A 1179.675 1.15:56:26 60 7.508
69 5 11- -02401 75 H 1106.465 1.16:39:52 55 51.802
71 7 10- -02401 1274 H 1103.679 1.16:41:38 55 53.303
110 6 09- -02401 1256 H 1070.149 1.17:03:37 0 82.583
241 1 10- -02401 1270 H 1010.146 1.17:46:36 0 180.931
Spolu 170 bodov
11.Podhajecky Jan Ing.,SvidnikN/U:10/ 4/ 3 R:-01:00:01
bydl:Svidnik 8.maja 490/1
741.008km,P: 10 C: 11 B: 1049
12 4 07-SK-02606 453 A 1175.426 1.15:30:25 60 9.009
53 10 10-SK-02606 1097 H 1119.799 1.16:01:44 57 39.790
138 2 10-SK-02606 188 A 1054.666 1.16:42:36 50 103.604
166 6 10-SK-02606 318 H 1037.875 1.16:53:58 0 124.625
Spolu 167 bodov
12.Moskal Jozef,Bidovce N/U:15/ 2/ 1 R:-00:00:02
bydl:Atenska 4, KE 767.504km,P: 70 C: 29 B: 925
13 5 11- -02405 1229 H 1172.896 1.15:54:22 60 9.760
42 15 11- -02405 1330 A 1129.790 1.16:19:20 0 31.532
Spolu 60 bodov
13.Dulak Peter,Svidnik N/U: 9/ 1/ 1 R:-01:00:05
bydl:Nizna Pisana 46
737.658km,P: 71 C: 61 B: 774
15 1 09-SK-02606 560 H 1167.735 1.15:31:42 59 11.261
Spolu 59 bodov
14.Kalanin Jozef,Šp.pasmo 2 N/U:12/ 5/ 3 R:+00:01:18
bydl:Humenné Čapajevová 4
789.292km,P: 16 C: 15 B: 1012
16 2 11-S -02405 558 A 1166.614 1.16:16:34 59 12.012
52 7 07-S -02703 184 A 1119.801 1.16:44:51 57 39.039
127 11 09-S -02703 376 H 1058.292 1.17:25:49 0 95.345
171 12 09-S -02703 353 H 1036.156 1.17:41:45 0 128.378
203 6 08-S -02703 227 A 1023.482 1.17:51:11 45 152.402
Spolu 161 bodov
15.Koscelnik Jozef,M.Šariš N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:05
bydl:Župčany 149 741.995km,P: 72 C: 53 B: 808
17 1 11-S -0999 2324 H 1166.353 1.15:36:10 59 12.763
Spolu 59 bodov
16.Baloga Lubomir,Siroke N/U:11/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Siroke 242 733.060km,P: 48 C: 94 B: 593
18 7 09-S -02308 768 H 1166.210 1.15:28:35 59 13.514
252 6 09-S -02308 101 H 1007.296 1.17:07:45 42 189.189
Spolu 101 bodov
17.Rusnak + Koval,Opatske N/U: 8/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Minska 39, KE 778.853km,P: 73 C: 116 B: 505
19 2 10- -02401 86 H 1164.321 1.16:08:56 59 14.264
Spolu 59 bodov
18.Novicky Jaroslav,Stropkov MN/U:10/ 6/ 3 R:+00:00:01
bydl:Stropkov,Puskin. 16
754.081km,P: 9 C: 44 B: 862
20 9 11-SK-02605 219 H 1158.669 1.15:50:49 59 15.015
79 7 10-SK-02605 212 H 1099.591 1.16:25:47 55 59.309
102 2 10-SK-02605 214 A 1079.907 1.16:38:17 53 76.577
122 3 10-SK-02605 236 A 1060.443 1.16:51:06 0 91.592
132 8 09-SK-02605 643 H 1055.865 1.16:54:11 0 99.099
162 6 11-SK-02605 223 H 1041.452 1.17:04:04 0 121.622
Spolu 167 bodov
19.Kostar Milan Ing.,Giraltovce
N/U: 7/ 5/ 3 R:-00:00:05
bydl:Lascov 8 748.371km,P: 8 C: 56 B: 796
22 6 08-SK-02603 720 A 1151.990 1.15:49:38 59 16.517
24 2 11-SK-02603 629 H 1147.515 1.15:52:10 59 18.018
154 4 10-SK-02603 203 H 1046.697 1.16:54:59 49 115.616
182 5 09-SK-02603 465 A 1031.240 1.17:05:42 0 136.637
212 7 09-SK-02603 463 A 1020.877 1.17:13:04 0 159.159
Spolu 167 bodov
20.Bednar Jozef st+ml,BardejovN/U:11/ 7/ 3 R:+00:00:00
bydl:Komarov 19 732.033km,P: 2 C: 2 B: 1192
23 2 10-SK-02601 783 A 1148.828 1.15:37:12 59 17.267
39 9 11-VR-98 351 H 1132.010 1.15:46:40 58 29.279
63 7 11-SK-02601 21 A 1111.949 1.15:58:20 56 47.297
81 8 10-SK-02601 711 H 1098.242 1.16:06:33 0 60.811
120 3 10-SK-02601 806 A 1062.020 1.16:29:17 0 90.090
128 1 09-VR-98 1034 A 1058.004 1.16:31:54 0 96.096
155 10 08-DT- 902 H 1045.786 1.16:39:59 0 116.366
Spolu 173 bodov
21.Gornal Tibor a Tom.,Stropkov
N/U:10/ 3/ 3 R:-01:00:05
bydl:Stropkov Mat.Sloven.
753.685km,P: 13 C: 1 B: 1197
25 5 09-SK-02604 450 H 1147.045 1.15:57:04 59 18.769
38 1 08-SK-02604 71 A 1132.963 1.16:05:14 58 28.529
185 8 09-SK-02604 455 H 1028.758 1.17:12:37 47 138.889
Spolu 164 bodov
22.Jaco Jozef,V.Saris N/U:10/ 8/ 3 R:+00:00:06
bydl:Ostrovany 154 736.846km,P: 5 C: 63 B: 764
26 8 10-SK-02607 627 A 1146.039 1.15:42:57 59 19.520
33 3 10-SK-02607 611 A 1135.618 1.15:48:51 58 24.775
73 4 10-SK-02607 628 A 1101.908 1.16:08:42 55 54.805
76 6 09-SK-02511 794 A 1100.509 1.16:09:33 0 57.057
87 2 10-SK-02607 618 H 1087.221 1.16:17:44 0 65.315
90 7 10-SK-02607 614 H 1084.581 1.16:19:23 0 67.568
101 10 09-SK-02512 42 A 1079.918 1.16:22:19 0 75.826
103 5 10-SK-02607 661 A 1079.628 1.16:22:30 0 77.327
Spolu 172 bodov
23.Vojtek Stefan,Demjata N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:05
bydl:Tulcik 132 744.569km,P: 74 C: 139 B: 407
28 4 10-SK-02702 58 H 1141.189 1.15:52:27 58 21.021
Spolu 58 bodov
24.Ondria Milan,Bzenov N/U: 9/ 3/ 3 R:+00:00:01
bydl:Kvačany 76 744.785km,P: 23 C: 13 B: 1025
29 9 09-S -02304 677 A 1140.734 1.15:52:54 58 21.772
116 8 10-S -02515 743 A 1066.925 1.16:38:04 52 87.087
205 1 11-S -02506 178 H 1022.635 1.17:08:18 45 153.904
Spolu 155 bodov
25.Novak Andrej,Bardejov N/U: 8/ 6/ 3 R:+00:00:00
bydl:Rokytov 52 720.589km,P: 15 C: 19 B: 981
30 2 09-SK-02601 720 H 1140.503 1.15:31:49 58 22.523
62 6 10-SK-02601 8 A 1113.079 1.15:47:23 56 46.547
157 7 09-SK-02601 725 A 1043.173 1.16:30:46 49 117.868
188 8 10-SK-02601 20 A 1028.115 1.16:40:53 0 141.141
225 5 09-SK-02601 705 A 1014.176 1.16:50:31 0 168.919
239 3 09-SK-02601 383 A 1010.856 1.16:52:51 0 179.429
Spolu 163 bodov
26.Palko Jozef,Lemešany N/U: 7/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Lemešany 244 761.873km,P: 22 C: 30 B: 920
31 2 09-S -02502 17 A 1140.472 1.16:08:02 58 23.273
146 3 09-S -02502 16 A 1051.996 1.17:04:13 50 109.610
183 7 09-S -02502 14 A 1030.069 1.17:19:38 47 137.387
Spolu 155 bodov
27.Sabol Milan,S.Bohdanov N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Šar.Bohdanovce 98
764.091km,P: 75 C: 95 B: 578
32 1 09-S -02516 542 A 1140.264 1.16:10:06 58 24.024
Spolu 58 bodov
28.Sedlák Eugen ml.+st.,Solivar
N/U: 7/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Prešov Royova 34
751.851km,P: 14 C: 5 B: 1094
34 4 09-S -02509 823 H 1135.155 1.16:02:20 58 25.526
80 6 09-S -02516 696 H 1098.501 1.16:24:26 55 60.060
131 1 10-S -02509 358 A 1055.896 1.16:52:03 51 98.348
Spolu 164 bodov
29.Rodak Ivo + Alena,Svidnik N/U:15/ 3/ 3 R:-01:00:02
bydl:Svidnik D.Millyho 28
742.886km,P: 25 C: 25 B: 945
35 10 10-SK-02606 166 H 1133.571 1.15:55:21 58 26.276
150 4 09-SK-02606 903 A 1049.422 1.16:47:54 49 112.613
187 9 07-SK-02606 704 H 1028.429 1.17:02:21 46 140.390
Spolu 153 bodov
30.Bodnar P+P,Krásna N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Adamova 1, KE 778.390km,P: 76 C: 110 B: 518
36 2 10- -02404 83 A 1133.468 1.16:26:44 58 27.027
Spolu 58 bodov
31.Titko Jozef,Šp.pasmo 3 N/U:12/ 4/ 3 R:-00:00:01
bydl:Rakovec n/O 247
794.596km,P: 18 C: 3 B: 1185
37 6 08-S -02513 401 A 1133.275 1.16:41:09 58 27.778
108 5 09-S -02702 1092 A 1073.754 1.17:20:01 52 81.081
141 8 11-S -02702 581 A 1054.517 1.17:33:31 50 105.856
151 11 11-S -02702 520 H 1048.856 1.17:37:35 0 113.363
Spolu 160 bodov
32.Hojsak Bohus,Demjata N/U:10/ 7/ 3 R:+00:00:02
bydl:Tulcik 103 744.323km,P: 12 C: 51 B: 826
41 2 08-SK-02602 419 A 1130.188 1.15:58:35 57 30.781
93 8 10-SK-02606 969 H 1083.887 1.16:26:43 54 69.820
94 5 09-SK-02602 537 H 1083.834 1.16:26:45 53 70.571
142 7 10-SK-02602 793 H 1053.685 1.16:46:24 0 106.607
181 6 10-SK-02602 782 A 1031.990 1.17:01:15 0 135.886
197 1 05-SK-02607 6 H 1025.003 1.17:06:10 0 147.898
206 3 09-SK-02602 513 A 1022.071 1.17:08:15 0 154.655
Spolu 164 bodov
33.Vavrek Miroslavst+ml,Stropkov M
N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:00
bydl:Potoky 1 748.711km,P: 24 C: 45 B: 859
43 7 10-SK-02606 958 A 1129.590 1.16:02:49 57 32.282
115 1 10-SK-02606 977 H 1068.163 1.16:40:56 52 86.336
210 3 10-SK-02606 938 H 1021.527 1.17:12:56 45 157.658
Spolu 154 bodov
34.Vojtko Milan,M.Šariš N/U:11/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:M.Šariš 744.693km,P: 11 C: 4 B: 1111
44 9 09-S -02516 729 H 1129.207 1.15:59:29 57 33.033
54 1 10-S -02503 998 A 1118.998 1.16:05:30 56 40.541
96 7 10-S -02516 674 H 1083.164 1.16:27:31 53 72.072
169 5 11-S -0999 2408 A 1036.840 1.16:58:14 0 126.877
Spolu 166 bodov
35.Balčak Anton,M.Šariš N/U:11/ 4/ 3 R:+00:00:01
bydl:M.Šariš 289 744.716km,P: 33 C: 6 B: 1078
45 6 07-S -02503 108 H 1126.679 1.16:00:59 57 33.784
145 11 07-S -02503 106 H 1052.255 1.16:47:44 0 108.859
262 2 07-S -02503 101 A 1000.985 1.17:23:59 41 196.697
264 7 07-S -02503 146 H 1000.761 1.17:24:09 41 198.198
Spolu 139 bodov
36.Sepeši Dušan,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Hencovce 2114 783.456km,P: 26 C: 133 B: 450
46 10 10-S -02702 132 H 1126.653 1.16:35:23 57 34.535
173 3 07-S -02702 232 A 1035.701 1.17:36:27 48 129.880
232 1 11-S -02702 831 A 1013.068 1.17:53:21 43 174.174
Spolu 148 bodov
37.Bena Jozef,V.Saris N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:V.Saris,Polna 9
742.005km,P: 49 C: 111 B: 512
47 1 09-SK-02511 74 H 1125.472 1.15:59:17 57 35.285
247 2 09-SK-02511 37 H 1008.227 1.17:15:57 42 185.435
Spolu 99 bodov
38.Bizub Ladislav Ing.,Šp.pasmo 4
N/U:13/ 3/ 2 R:-00:00:02
bydl:Majerská 80 806.958km,P: 54 C: 92 B: 613
48 13 11-S -02709 81 H 1124.001 1.16:57:56 0 36.036
83 1 11-S -02704 25 H 1095.765 1.17:16:26 54 62.312
233 6 06-S -02709 630 A 1012.664 1.18:16:52 43 174.925
Spolu 97 bodov
39.Novák Eduard,Šp.pasmo 1 N/U: 8/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Čemerne 780.189km,P: 45 C: 54 B: 805
50 8 10-S -02404 880 H 1122.224 1.16:35:13 57 37.538
213 6 10-S -02707 950 H 1020.767 1.17:44:19 45 159.910
Spolu 102 bodov
40.Kopas Michal,Šp.pasmo 4 N/U:21/ 8/ 3 R:+00:00:02
bydl:Nový Ruskov 168
798.371km,P: 32 C: 33 B: 910
51 19 10-S -02709 249 H 1120.337 1.16:52:37 0 38.288
78 15 10-S -02709 269 H 1099.659 1.17:06:01 0 58.559
137 3 09-S -02709 693 H 1055.232 1.17:36:35 50 102.853
152 16 10-S -02709 258 H 1048.717 1.17:41:17 0 114.114
192 10 11-S -02709 742 A 1027.593 1.17:56:56 46 144.144
207 4 11-S -02709 741 H 1021.849 1.18:01:18 45 155.405
209 8 10-S -02709 211 A 1021.653 1.18:01:27 0 156.907
257 9 11-S -02709 1026 A 1003.967 1.18:15:13 0 192.943
Spolu 141 bodov
41.Sterba Jan,V.Saris N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:V.Saris,Gardom 42
742.429km,P: 77 C: 87 B: 648
57 4 10-SK-02607 1350 H 1114.424 1.16:06:12 56 42.793
Spolu 56 bodov
42.Fajak Juraj,Stropkov N/U: 4/ 1/ 1 R:-00:00:17
bydl:Duplin 749.861km,P: 78 C: 215 B: 155
58 3 07-SK-02604 970 H 1113.903 1.16:13:11 56 43.544
Spolu 56 bodov
43.Merkovský František,S.Bohdanov
N/U: 7/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Šar.Bohdanovce 52
764.293km,P: 80 C: 88 B: 637
59 5 10-S -0999 8117 A 1113.859 1.16:26:10 56 44.294
Spolu 56 bodov
44.Antolík Ján,Šp.pasmo 2 N/U:11/ 1/ 1 R:+00:01:18
bydl:Brekov 200 786.969km,P: 79 C: 83 B: 660
61 1 11-S -02708 400 H 1113.635 1.16:46:40 56 45.796
Spolu 56 bodov
45.Majirsky Jan,Demjata N/U: 4/ 2/ 2 R:+00:00:21
bydl:Zahradne 116 742.282km,P: 44 C: 201 B: 207
64 4 08-SK-02602 662 A 1111.339 1.16:07:55 56 48.048
186 1 09-SK-02602 215 H 1028.733 1.17:01:33 47 139.640
Spolu 103 bodov
46.Polak Radoslav,S.Bohdanov N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Šar.Bohdanovce 52
763.772km,P: 81 C: 28 B: 925
67 1 10-S -02516 307 H 1107.050 1.16:29:55 56 50.300
Spolu 56 bodov
47.Kertys Tomas,Giraltovce N/U: 8/ 3/ 3 R:+00:00:00
bydl:Koprivnica 103 744.073km,P: 21 C: 49 B: 836
68 5 11-SK-02603 136 H 1106.840 1.16:12:15 55 51.051
77 7 11-SK-02603 105 A 1099.669 1.16:16:38 55 57.808
179 1 07-SK-02603 741 H 1034.177 1.16:59:29 47 134.384
Spolu 157 bodov
48.Didik Jan,Stropkov M N/U:10/ 4/ 3 R:-00:00:19
bydl:Strocin 13 746.515km,P: 17 C: 114 B: 507
70 7 10-SK-02604 773 H 1105.266 1.16:15:25 55 52.553
105 2 08-SK-02604 452 A 1075.593 1.16:34:03 53 78.829
117 8 11-SK-02603 899 H 1064.524 1.16:41:16 52 87.838
144 3 09-SK-02604 731 H 1052.715 1.16:49:08 0 108.108
Spolu 160 bodov
49.Kurilec Ivan Ing.,Svidnik N/U: 7/ 2/ 2 R:+00:00:03
bydl:Svidnik D.Millyho 21
742.937km,P: 43 C: 101 B: 553
72 3 09-SK-02606 14 H 1102.280 1.16:14:00 55 54.054
124 2 08-SK-02606 242 A 1060.102 1.16:40:49 51 93.093
Spolu 106 bodov
50.Gajdoš Ladislav,Šp.pasmo 3 N/U: 9/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Rakovec n/O 259
794.415km,P: 27 C: 32 B: 914
74 4 11-S -02702 1270 A 1100.781 1.17:01:41 55 55.556
174 7 09-S -02702 312 A 1035.698 1.17:47:02 47 130.631
193 5 11-S -02702 147 A 1027.017 1.17:53:31 46 144.895
Spolu 148 bodov
51.Haššo Ladislav,Šp.pasmo 1 N/U: 8/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Hencovce 1885 783.710km,P: 53 C: 47 B: 848
75 3 11-S -02702 1503 H 1100.716 1.16:52:00 55 56.306
243 5 11-S -02702 1504 H 1009.740 1.17:56:09 42 182.432
Spolu 97 bodov
52.Halecka Denisa,Rozhanovce N/U: 4/ 2/ 2 R:+00:00:20
bydl:Kralovce 151 768.181km,P: 47 C: 97 B: 565
84 4 10- -02407 233 A 1093.029 1.16:42:48 54 63.063
168 2 09- -02407 164 A 1037.662 1.17:20:18 48 126.126
Spolu 102 bodov
53.Hajduk D+J,Krásna N/U: 9/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Mozartova 18, KE
778.812km,P: 20 C: 36 B: 896
85 5 10- -02404 336 A 1092.788 1.16:52:41 54 63.814
99 8 11- -03504 725 A 1080.508 1.17:00:47 53 74.324
114 3 10- -02404 110 H 1068.842 1.17:08:39 52 85.586
Spolu 159 bodov
54.Nagajda Peter,Svidnik N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Mlynarovce 79 744.008km,P: 52 C: 149 B: 379
86 7 09-VR-98 1126 H 1091.134 1.16:21:52 54 64.565
215 1 06-SK-02606 820 H 1019.958 1.17:09:27 44 161.411
Spolu 98 bodov
55.Harvila Jan,Svidnik N/U:10/ 2/ 2 R:-01:00:04
bydl:Svidnik Part. 13
742.407km,P: 51 C: 26 B: 940
88 5 06-SK-02604 27 H 1084.994 1.16:24:15 54 66.066
226 1 08-SK-02606 319 H 1014.056 1.17:12:07 44 169.670
Spolu 98 bodov
56.Slavkovsky Oto,Demjata N/U: 2/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Demjata 220 743.834km,P: 82 C: 237 B: 96
91 1 09-SK-02602 804 H 1084.227 1.16:26:03 54 68.318
Spolu 54 bodov
57.Kacmar Jozef+Daniela,Svidnik
N/U:10/ 3/ 3 R:-01:00:03
bydl:Mestisko 100 745.537km,P: 31 C: 35 B: 898
92 9 10-SK-02606 844 A 1083.918 1.16:27:49 54 69.069
195 8 10-SK-02606 842 A 1026.110 1.17:06:34 46 146.396
240 4 11-SK-02606 909 H 1010.190 1.17:18:01 42 180.180
Spolu 142 bodov
58.Skicka Jan st+ml,Stropkov MN/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Havaj 123 757.442km,P: 50 C: 182 B: 248
95 1 10-SK-02605 312 H 1083.737 1.16:38:55 53 71.321
208 4 11-SK-02605 323 H 1021.683 1.17:21:22 45 156.156
Spolu 98 bodov
59.Krajnak Anton,Demjata N/U: 7/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Zahradne 202 742.651km,P: 85 C: 129 B: 458
97 3 10-SK-02602 505 H 1081.714 1.16:26:33 53 72.823
Spolu 53 bodov
60.Basista VladislavIng,Demjata
N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:08
bydl:Demjata 291 743.900km,P: 83 C: 130 B: 454
98 5 10-SK-02602 140 H 1081.512 1.16:27:50 53 73.574
Spolu 53 bodov
61.Potoma Jan Ing.,Stropkov M N/U:10/ 1/ 1 R:-01:00:07
bydl:Sandal 29 753.308km,P: 86 C: 23 B: 968
100 7 12-SK-02605 721 A 1080.141 1.16:37:25 53 75.075
Spolu 53 bodov
62.Pončák Milan,M.Šariš N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:14
bydl:M.Šariš 237 744.468km,P: 87 C: 145 B: 392
104 1 07-S -02503 244 H 1079.043 1.16:29:56 53 78.078
Spolu 53 bodov
63.Hudak Jozef,Demjata N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Demjata 93 743.670km,P: 84 C: 96 B: 571
106 1 09-SK-02602 626 H 1075.445 1.16:31:30 53 79.580
Spolu 53 bodov
64.Mihalik Alex. ml.,Prešov N/U: 8/ 2/ 2 R:+00:00:02
bydl:Prešov Budovate. 32
749.587km,P: 59 C: 162 B: 333
107 2 09-S -02505 419 H 1075.088 1.16:37:14 52 80.330
251 6 09-S -02505 413 A 1007.306 1.17:24:09 42 188.438
Spolu 94 bodov
65.Humeník Ján,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Čemerne Zimná 409
779.784km,P: 46 C: 46 B: 855
109 9 08-S -02707 510 A 1072.728 1.17:06:55 52 81.832
140 4 08-S -02707 511 H 1054.522 1.17:19:28 50 105.105
Spolu 102 bodov
66.Julius Samuelis,Rozhanovce N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:15
bydl:Vajkovce 16 769.385km,P: 89 C: 169 B: 293
111 3 11- -02407 275 H 1069.407 1.16:59:27 52 83.333
Spolu 52 bodov
67.MAREK Plesko,Rozhanovce N/U:10/ 2/ 2 R:+00:01:33
bydl:Beniakovce 83 770.710km,P: 57 C: 109 B: 522
112 7 10- -02407 85 H 1069.094 1.17:00:54 52 84.084
235 2 09- -02407 41 H 1012.028 1.17:41:33 43 176.426
Spolu 95 bodov
68.Matas Michal,Stropkov M N/U: 5/ 3/ 3 R:+00:00:00
bydl:Duplin 58 749.878km,P: 28 C: 41 B: 882
113 1 11-SK-02605 432 A 1068.938 1.16:41:31 52 84.835
165 4 10-SK-02605 89 A 1039.572 1.17:01:20 48 123.874
176 5 11-SK-02605 424 A 1035.338 1.17:04:17 47 132.132
Spolu 147 bodov
69.Uličný Pavol,M.Šariš N/U:10/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:M.Šariš 20 744.605km,P: 36 C: 10 B: 1072
118 5 10-S -02503 364 H 1062.987 1.16:40:29 52 88.589
236 1 09-S -02503 334 A 1011.714 1.17:15:59 43 177.177
258 8 11-S -02503 431 H 1002.497 1.17:22:45 41 193.694
Spolu 136 bodov
70.Lendel Marian,S.Bohdanov N/U: 3/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Drienov 1 760.602km,P: 88 C: 157 B: 353
119 1 07-S -0999 9628 A 1062.862 1.16:55:37 52 89.339
Spolu 52 bodov
71.Seno+Salagovic,Bidovce N/U: 5/ 3/ 3 R:+00:00:02
bydl:Bidovce 163 778.735km,P: 35 C: 27 B: 933
121 3 11- -02405 719 A 1060.513 1.17:14:18 51 90.841
201 5 10- -02405 480 A 1024.269 1.17:40:17 45 150.901
246 2 10- -02405 467 A 1008.463 1.17:52:12 42 184.685
Spolu 138 bodov
72.Vojtech Popik,Krasna N/U:14/ 2/ 1 R:-00:00:05
bydl:Narcisova 5, KE
770.398km,P: 94 C: 167 B: 298
123 12 10- -02402 456 A 1060.278 1.17:06:36 0 92.342
158 9 10- -02402 452 A 1042.887 1.17:18:43 49 118.619
Spolu 49 bodov
73.Libič Jozef,Šp.pasmo 1 N/U: 7/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Čemerne Zimná 424
779.762km,P: 56 C: 72 B: 716
125 7 10-S -02707 708 H 1059.723 1.17:15:49 51 93.844
202 3 09-S -02707 113 A 1024.228 1.17:41:19 45 151.652
Spolu 96 bodov
74.Cmorej Matus,Siroke N/U:10/ 5/ 3 R: 00:00:00
bydl:Siroke 733.279km,P: 29 C: 66 B: 758
126 4 09-S -02308 329 H 1059.193 1.16:32:18 51 94.595
163 9 10-S -02310 673 A 1041.072 1.16:44:21 48 122.372
172 2 10-S -02308 754 H 1035.997 1.16:47:48 48 129.129
178 7 10-S -02308 453 H 1034.487 1.16:48:50 0 133.634
196 8 10-S -02302 1784 A 1026.043 1.16:54:40 0 147.147
Spolu 147 bodov
75.Felix Ladislav,V.Saris N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:06
bydl:Ostrovany 2 736.966km,P: 34 C: 118 B: 492
129 9 10-SK-02607 814 H 1057.618 1.16:36:49 51 96.847
211 7 08-SK-02511 346 H 1021.176 1.17:01:41 45 158.408
250 5 07-SK-02511 232 H 1007.335 1.17:11:36 42 187.688
Spolu 138 bodov
76.Kazimir Marek,Demjata N/U: 7/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Zahradne 259/13
742.448km,P: 90 C: 132 B: 450
133 2 06-SK-02602 81 H 1055.838 1.16:43:11 51 99.850
Spolu 51 bodov
77.Jozef Juhas,Bidovce N/U: 7/ 4/ 3 R:-00:00:02
bydl:Za Kasarnou 36,Druzs
763.997km,P: 30 C: 39 B: 892
135 4 09- -02405 344 H 1055.682 1.17:03:42 50 101.351
153 5 08- -02405 183 H 1047.983 1.17:09:01 49 114.865
204 2 09- -02405 363 H 1023.165 1.17:26:42 45 153.153
265 1 09- -02405 1178 H 999.887 1.17:44:05 0 198.949
Spolu 144 bodov
78.Jurecko Frantisek,Stropkov N/U:10/ 2/ 2 R:-01:00:03
bydl:Tisinec 88 752.045km,P: 58 C: 40 B: 889
136 4 10-SK-02604 741 A 1055.601 1.16:52:26 50 102.102
214 2 11-SK-02604 39 A 1020.622 1.17:16:51 44 160.661
Spolu 94 bodov
79.Miščík Stanislav,M.Šariš N/U: 2/ 2/ 2 R:-00:01:24
bydl:M Šariš 744.409km,P: 61 C: 208 B: 188
143 2 09-S -02503 1094 H 1052.838 1.16:47:03 50 107.357
238 1 09-S -02503 1089 H 1011.242 1.17:16:08 43 178.679
Spolu 93 bodov
80.Haňov Milan,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 4/ 3 R:-00:00:01
bydl:Hencovce 1878 783.667km,P: 39 C: 17 B: 1009
147 12 08-S -02702 767 A 1050.915 1.17:25:42 0 110.360
219 1 08-S -02702 753 H 1017.243 1.17:50:23 44 164.414
230 8 06-S -02702 1478 A 1013.428 1.17:53:17 43 172.673
249 5 10-S -02702 1106 H 1007.349 1.17:57:57 42 186.937
Spolu 129 bodov
81.Jašenský P.+ M.,M.Šariš N/U:10/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Župčany 149 741.995km,P: 93 C: 21 B: 974
148 4 06-S -02503 672 H 1050.662 1.16:46:13 49 111.111
Spolu 49 bodov
82.Skvarek Vincent,Bardejov N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Kurima 24 741.923km,P: 91 C: 140 B: 403
149 3 08-SK-02601 1379 H 1049.842 1.16:46:42 49 111.862
Spolu 49 bodov
83.Gemery Miroslav,V.Saris N/U:10/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Sar.Michalany 737.289km,P: 64 C: 243 B: 90
156 6 09-SK-02510 1296 A 1045.256 1.16:45:22 49 117.117
260 5 09-SK-02511 1043 A 1001.230 1.17:16:23 41 195.195
Spolu 90 bodov
84.Dittrich Marian,V.Saris N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:13
bydl: 742.259km,P: 55 C: 79 B: 679
159 3 10-S -02607 1372 H 1042.303 1.16:52:08 49 119.369
161 4 09-S -02511 361 A 1041.718 1.16:52:32 48 120.871
Spolu 97 bodov
85.Vavrek Peter,Demjata N/U: 7/ 1/ 1 R:+00:00:11
bydl:Tulcik 86 744.561km,P: 92 C: 152 B: 368
160 5 11-SK-02602 247 A 1042.194 1.16:54:25 49 120.120
Spolu 49 bodov
86.Sýkora Jozef,Bzenov N/U:10/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Sedlice 80 748.158km,P: 37 C: 42 B: 881
164 8 08-S -02515 18 H 1040.071 1.16:59:20 48 123.123
217 1 09-S -02515 740 A 1019.034 1.17:14:11 44 162.913
266 10 09-S -02515 723 H 999.254 1.17:28:43 41 199.700
Spolu 133 bodov
87.Baco Ladislav,N Hutka N/U:11/ 2/ 2 R:+00:00:05
bydl:Nizna Hutka 15 781.479km,P: 62 C: 146 B: 392
167 9 10- -02404 170 A 1037.729 1.17:33:04 48 125.375
224 10 11- -02404 113 A 1015.128 1.17:49:50 44 168.168
Spolu 92 bodov
88.Degro Imrich,V.Saris N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Solivar 751.480km,P: 63 C: 143 B: 392
170 9 10-PL-0257 3964 A 1036.834 1.17:04:47 48 127.628
234 7 09-SK-02704 71 A 1012.640 1.17:22:06 43 175.676
Spolu 91 bodov
89.Pacovsky Jozef,Siroke N/U: 3/ 2/ 2 R:+00:00:34
bydl:Siroke 94 732.967km,P: 60 C: 125 B: 472
175 1 10-S -02308 944 H 1035.459 1.16:47:52 47 131.381
184 3 09-S -02308 35 A 1029.906 1.16:51:41 47 138.138
Spolu 94 bodov
90.Jakubek Pavol,V.Saris N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:04
bydl: 742.578km,P: 66 C: 227 B: 131
177 2 10-S -02607 1289 A 1035.192 1.16:57:20 47 132.883
255 3 09-S -02514 336 A 1004.638 1.17:19:09 41 191.441
Spolu 88 bodov
91.Gašpar Bartolomej,Šp.pasmo 1
N/U:11/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Soľ 124 772.336km,P: 38 C: 62 B: 772
189 5 07-S -02701 24 H 1028.114 1.17:31:13 46 141.892
227 6 11-S -02701 786 H 1013.986 1.17:41:41 43 170.420
244 3 11-S -02701 118 A 1009.634 1.17:44:58 42 183.183
Spolu 131 bodov
92.Puškaš Štefan,Šp.pasmo 4 N/U: 7/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:N.Ruskov 165 798.351km,P: 96 C: 67 B: 755
191 6 11-S -02707 666 H 1027.809 1.17:56:45 46 143.393
Spolu 46 bodov
93.Jaroslav Bodonsky,Bidovce N/U:15/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Bidovce 54 779.362km,P: 99 C: 18 B: 1001
194 2 10- -02405 28 H 1026.151 1.17:39:30 46 145.646
Spolu 46 bodov
94.Sepeši Ladislav,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Hencovce 1924 783.745km,P: 95 C: 65 B: 759
198 6 07-S -02702 136 H 1024.995 1.17:44:38 46 148.649
Spolu 46 bodov
95.Lukač Patrik,Šp.pasmo 4 N/U:12/ 1/ 1 R:+00:00:37
bydl:Trnavka 80 791.035km,P: 97 C: 189 B: 240
199 10 10-S -02707 312 A 1024.812 1.17:51:53 46 149.399
Spolu 46 bodov
96.Polak Frantisek,M.Šariš N/U: 2/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Maly Sariš 336 744.599km,P: 98 C: 166 B: 301
200 1 11-S -02503 45 H 1024.795 1.17:06:35 46 150.150
Spolu 46 bodov
97.Polacek Pavol,Siroke N/U: 9/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Vitaz 165 736.123km,P: 102 C: 99 B: 560
216 7 10-S -02503 546 A 1019.938 1.17:01:44 44 162.162
Spolu 44 bodov
98.Vanta Imrich,Bardejov N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:Rokytov 127 720.876km,P: 100 C: 185 B: 245
218 5 08-SK-02601 352 H 1019.002 1.16:47:26 44 163.664
Spolu 44 bodov
99.Bazan Pavol,V.Saris N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:V.Saris,Slovenska 6
743.198km,P: 101 C: 196 B: 229
220 2 09-SK-02511 952 H 1016.710 1.17:10:59 44 165.165
Spolu 44 bodov
100.Anton Hudak,Opatske N/U: 7/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Bauerova 12,KE 774.378km,P: 103 C: 271 B: 44
221 5 09- -02401 103 A 1015.800 1.17:42:20 44 165.916
Spolu 44 bodov
101.Kotvan Vladimir,Bardejov N/U: 6/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Bardejov L.Stura 8
726.642km,P: 65 C: 38 B: 893
222 6 10-VR-98 10 A 1015.525 1.16:55:32 44 166.667
223 1 10-SK-02601 330 H 1015.407 1.16:55:37 44 167.417
Spolu 88 bodov
102.Stolar Fr.+Balaz,N Hutka N/U: 6/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Nizna Hutka 781.689km,P: 67 C: 112 B: 511
228 1 06- -02404 490 A 1013.776 1.17:51:04 43 171.171
263 2 09- -02404 166 A 1000.775 1.18:01:05 41 197.447
Spolu 84 bodov
103.Marian Vangor,Bidovce N/U:11/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Durdosik 76 777.708km,P: 105 C: 222 B: 145
231 1 09- -02405 293 H 1013.146 1.17:47:37 43 173.423
Spolu 43 bodov
104.Kmec Ján,Lemešany N/U:10/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Lemešany 47 762.406km,P: 104 C: 24 B: 959
237 8 10-S -02502 118 A 1011.372 1.17:33:50 43 177.928
Spolu 43 bodov
105.Janov Alojz,Svidnik N/U: 7/ 2/ 2 R:-01:00:04
bydl:Mestisko 69 746.142km,P: 68 C: 16 B: 1011
242 5 10-SK-02606 527 H 1010.006 1.17:18:45 42 181.682
259 1 10-SK-02606 521 H 1002.340 1.17:24:24 41 194.444
Spolu 83 bodov
106.Dulovic Ladislav,Bidovce N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:Bidovce 125 779.188km,P: 107 C: 117 B: 497
248 4 06- -02405 851 H 1007.462 1.17:53:25 42 186.186
Spolu 42 bodov
107.Dorko+Mathe,V.Saris N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:06
bydl: 742.750km,P: 106 C: 50 B: 827
253 1 08-S -02511 960 H 1006.300 1.17:18:06 42 189.940
Spolu 42 bodov
108.Šimko Jozef,Lemešany N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Ličartovce 235 758.021km,P: 109 C: 86 B: 650
254 1 09-S -02515 776 A 1005.044 1.17:34:13 41 190.691
Spolu 41 bodov
109.Ondria Ján,Bzenov N/U:10/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Bajerov 90 745.381km,P: 110 C: 20 B: 975
256 2 09-S -02515 156 A 1004.286 1.17:22:12 41 192.192
Spolu 41 bodov
110.Zubko Bartolomej Ing,Šp.pasmo 1
N/U: 5/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Sačurov 785.809km,P: 108 C: 71 B: 718
261 3 05-S -02701 952 A 1000.988 1.18:05:02 41 195.946
Spolu 41 bodov