Gotha
Gotha
PRETEK č.:15 DÁTUM:09.07.2011 ČAS ŠTARTU: 6:00:00
USPORIADATEL:OZ CHPH PRESOV
SPRACOVATEL :Seliga Jaroslav
Zarad.do súťaží:majstr. OZ,DT
Kategória :CE Súradnice :50:53:53 10:43:34
Séria : 10/ 3
BODOVANIE :140/ 1
Rozpätie : od 820.341 km do 847.161 km
Počasie :
pri štarte:Polooblačno
pri dolete:Jasno
POČET NASADENÝCH HOLUBOV: 161 Z TOHO 20 % : 32
Prvý holub :07-S -02515 658 prilet: 1.19:38:34
Rýchlosť:1021.113m/min , vzdial.: 835.849km
Chovateľ :Kropuch Bartolomej M.Šariš
Posledný holub :05-S -02509 531 prilet: 2.09:12:44
Rýchlosť: 658.246m/min , vzdial.: 837.772km
Chovateľ :Sýkora J.+ D. Bzenov
Číslo a názov ZO počet:chov. holubov umiest. %umies %vl.um bodov
55 Prešov 7 40 7 21.88 17.50 905
57 Bzenov 6 29 7 21.88 24.14 803
58 M.Šariš 11 66 12 37.50 18.18 1454
59 Siroke 5 26 6 18.75 23.08 771
Spolu: 29 161 32 3933
BODOVACIA TABUĽKA pre pretek č.:15
% poradie body rychlost nad
1 1 - 2 140 1020.777
2 3 - 3 139 1019.309
3 4 - 5 138 1005.452
4 6 - 6 137 977.991
5 7 - 8 136 970.868
6 9 - 10 135 948.117
7 11 - 11 134 940.638
8 12 - 13 133 911.033
9 14 - 14 132 909.828
10 15 - 16 131 834.338
11 17 - 18 130 795.431
12 19 - 19 129 755.608
13 20 - 21 128 743.211
14 22 - 22 127 731.640
15 23 - 24 126 713.182
16 25 - 26 125 694.639
17 27 - 27 124 682.069
18 28 - 29 123 661.268
19 30 - 30 122 660.933
20 31 - 32 121 658.246
Gotha
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL ČÍSLO POHL RYCHL DEN,CAS BODY KOEF
1.Kropuch Bartolomej,M.Šariš N/U: 3/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Župčany 223 835.849km,P: 7 C: 18 B: 2894
1 3 07-S -02515 658 H 1021.113 1.19:38:34 140 6.211
5 1 05-S -02503 145 H 1005.452 1.19:51:19 138 31.056
Spolu 278 bodov
2.Vojtko Milan,M.Šariš N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:M.Šariš 837.173km,P: 9 C: 2 B: 5231
2 2 08-KD- 504 H 1020.777 1.19:40:08 140 12.422
Spolu 140 bodov
3.Tlumač Vlasto,Bzenov N/U: 6/ 3/ 3 R:+00:00:05
bydl:Sedlice 15 838.297km,P: 2 C: 15 B: 3129
3 3 06-S -02516 448 H 1019.309 1.19:42:25 139 18.634
11 1 05-S -02509 418 H 940.638 1.20:51:12 134 68.323
19 2 06-S -02515 22 A 755.608 2.06:29:26 129 118.012
Spolu 402 bodov
4.Sýkora J.+ D.,Bzenov N/U:10/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:Sedlice 80 837.772km,P: 3 C: 3 B: 5159
4 1 05-S -02509 502 H 1013.454 1.19:46:39 138 24.845
10 2 05-S -02509 567 H 948.117 1.20:43:37 135 62.112
21 7 06-S -02515 227 H 743.211 2.06:47:14 128 130.435
32 3 05-S -02509 531 H 658.246 2.09:12:44 0 198.758
Spolu 401 bodov
5.Michalik Alex. st.,Prešov N/U: 9/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Prešov Čapajevova 50
839.817km,P: 1 C: 6 B: 4772
6 9 07-S -02506 364 A 977.991 1.20:18:43 137 37.267
8 7 07-S -02506 423 H 970.868 1.20:25:01 136 49.689
16 5 06-S -02504 684 H 834.338 2.04:46:34 131 99.379
Spolu 404 bodov
6.Balčak Anton,M.Šariš N/U:10/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:M.Šariš 289 837.050km,P: 5 C: 4 B: 4906
7 7 07-S -02503 107 A 971.074 1.20:21:59 136 43.478
23 2 07-S -02503 140 H 717.543 2.07:26:33 126 142.857
24 5 07-S -02503 135 H 713.182 2.07:33:41 126 149.068
30 1 07-S -02503 146 H 660.933 2.09:06:28 0 186.335
Spolu 388 bodov
7.Uličný Pavol,M.Šariš N/U: 8/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:M.Šariš 20 836.871km,P: 10 C: 5 B: 4886
9 8 06-S -02516 439 H 963.896 1.20:28:13 135 55.901
Spolu 135 bodov
8.Hvizdos Vl.+Vladko,Siroke N/U: 9/ 3/ 3 R:-00:00:02
bydl:Siroke 434 822.541km,P: 4 C: 14 B: 3197
12 8 06-S -02308 273 H 928.690 1.20:45:42 133 74.534
13 2 07-S -02516 77 H 911.033 1.21:02:52 133 80.745
27 5 06-S -02308 11 H 682.069 2.08:05:57 124 167.702
Spolu 390 bodov
9.Baloga Lubomir,Siroke N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Siroke 242 822.333km,P: 11 C: 13 B: 3667
14 2 09-S -02308 137 H 909.828 1.21:03:50 132 86.957
Spolu 132 bodov
10.Jašenský P.+ M.,M.Šariš N/U: 7/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Župčany 149 834.253km,P: 8 C: 1 B: 5242
15 7 06-S -02503 630 H 907.224 1.21:19:34 131 93.168
22 5 07-S -02503 1033 H 731.640 2.07:00:15 127 136.646
Spolu 258 bodov
11.Koscelnik Jozef,M.Šariš N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:Župčany 149 834.253km,P: 12 C: 7 B: 4553
17 1 09-S -02516 824 A 802.025 2.05:20:11 130 105.590
Spolu 130 bodov
12.Štofko Jozef,Prešov N/U: 5/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Petrovany 847.161km,P: 6 C: 11 B: 4095
18 3 08-S -02516 313 H 795.431 2.05:45:02 130 111.801
28 4 07-S -02506 309 A 662.483 2.09:18:46 123 173.913
29 5 06-S -02506 400 H 661.268 2.09:21:07 123 180.124
Spolu 376 bodov
13.Cmorej Matus,Siroke N/U: 5/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Siroke 822.591km,P: 13 C: 9 B: 4362
20 5 05-S -02602 254 A 750.505 2.06:16:03 128 124.224
Spolu 128 bodov
14.Mihalik Alex. ml.,Prešov N/U: 9/ 1/ 1 R:-00:00:18
bydl:Prešov Budovate. 32
842.129km,P: 14 C: 29 B: 1467
25 3 05-S -02505 73 A 710.997 2.07:44:26 125 155.280
Spolu 125 bodov
15.Pončák Milan,M.Šariš N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:25
bydl:M.Šariš 237 836.855km,P: 15 C: 12 B: 3750
26 1 05-S -02503 559 H 694.639 2.08:04:44 125 161.491
Spolu 125 bodov
16.Polacek Pavol,Siroke N/U: 2/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Vitaz 165 825.014km,P: 16 C: 24 B: 2072
31 1 07-S -02308 434 A 660.249 2.08:49:33 121 192.547
Spolu 121 bodov