Neubrandenburg 2
PRETEK č.:15 DÁTUM:06.07.2013 ČAS ŠTARTU: 5:00:00
Kategória :CE Súradnice :53:31:10 13:15:51
Séria : 10/ 3
BODOVANIE : 60/ 1
Rozpätie : od 667.601 km do 793.386 km
Počasie :
pri štarte:
pri dolete:
POČET NASADENÝCH HOLUBOV: 556 Z TOHO 20 % : 111
Prvý holub :10-S -02505 431 prilet: 1.15:23:16
Rýchlosť:1201.009m/min , vzdial.: 748.549km
Chovateľ :Mrúz Ľ. + J. Prešov
Posledný holub :09-S -0999 8317 prilet: 1.17:34:07
Rýchlosť: 987.387m/min , vzdial.: 744.605km
Chovateľ :Uličný Pavol M.Šariš
Číslo a názov ZO počet:chov. holubov umiest. %umies %vl.um bodov
50 S.Bohdanov 7 29 4 3.60 13.79 226
51 Lemešany 6 35 7 6.31 20.00 334
53 N.Šebast. 5 22 2 1.80 9.09 117
54 V.Saris 4 28 7 6.31 25.00 285
55 Prešov 4 36 8 7.21 22.22 384
56 Solivar 3 20 5 4.50 25.00 269
57 Bzenov 6 54 8 7.21 14.81 388
58 M.Šariš 10 64 21 18.92 32.81 901
59 Siroke 6 45 12 10.81 26.67 487
71 Opatske 4 31 7 6.31 22.58 278
72 Bidovce 11 81 12 10.81 14.81 502
73 Krasna 4 37 6 5.41 16.22 274
74 Rozhanovce 5 32 5 4.50 15.63 262
75 Geča 3 10 0 0.00 0.00 0
78 N Hutka 5 32 7 6.31 21.88 273
Spolu: 83 556 111 4980
BODOVACIA TABUĽKA pre pretek č.:15
% poradie body rychlost nad
1 1 - 6 60 1172.896
2 7 - 11 59 1140.734
3 12 - 17 58 1129.207
4 18 - 22 57 1107.050
5 23 - 28 56 1083.164
6 29 - 33 55 1069.407
7 34 - 39 54 1060.513
8 40 - 44 53 1055.682
9 45 - 50 52 1047.983
10 51 - 56 51 1037.729
11 57 - 61 50 1035.192
12 62 - 67 49 1024.795
13 68 - 72 48 1019.034
14 73 - 78 47 1012.028
15 79 - 83 46 1008.463
16 84 - 89 45 1004.638
17 90 - 94 44 1000.761
18 95 - 100 43 996.970
19 101 - 105 42 992.016
20 106 - 111 41 987.387
Neubrandenburg 2
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL ČÍSLO POHL RYCHL DEN,CAS BODY KOEF
1.Mrúz Ľ. + J.,Prešov N/U: 7/ 4/ 3 R:+00:00:02
bydl:Bzenov 80 748.549km,P: 4 C: 37 B: 1304
1 7 10-S -02505 431 H 1201.009 1.15:23:16 60 1.799
43 6 08-S -02515 272 H 1055.757 1.16:49:01 53 77.338
45 5 07-S -02514 19 H 1054.591 1.16:49:48 52 80.935
76 1 11-S -0999 3602 A 1013.722 1.17:18:25 0 136.691
Spolu 165 bodov
2.Brezina Marian,N.Šebast. N/U: 3/ 2/ 2 R:+00:00:08
bydl:N.Šeabastova 748.365km,P: 20 C: 74 B: 716
2 1 09-S -02504 642 H 1194.676 1.15:26:25 60 3.597
21 3 10-S -02504 330 H 1113.666 1.16:11:59 57 37.770
Spolu 117 bodov
3.Adamkovič Miroslav,Solivar N/U: 3/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Kokošovce 153 757.219km,P: 23 C: 51 B: 1087
3 3 10-S -02509 607 A 1181.155 1.15:41:05 60 5.396
102 1 08-S -02509 216 H 996.275 1.17:40:03 42 183.453
Spolu 102 bodov
4.Michalik Alex. st.,Prešov N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Prešov Čapajevova 50
746.831km,P: 19 C: 29 B: 1363
4 7 07-S -02506 364 A 1181.134 1.15:32:18 60 7.194
7 2 09-S -02505 703 H 1168.414 1.15:39:11 59 12.590
Spolu 119 bodov
5.Rudolf Sedlak,Opatske N/U:13/ 5/ 3 R:-00:00:02
bydl:Sipkova 2,KE 774.378km,P: 1 C: 45 B: 1205
5 10 11- -02401 1228 A 1179.675 1.15:56:26 60 8.993
23 5 11- -02401 75 H 1106.465 1.16:39:52 56 41.367
24 7 10- -02401 1274 H 1103.679 1.16:41:38 56 43.165
32 6 09- -02401 1256 H 1070.149 1.17:03:37 0 57.554
82 1 10- -02401 1270 H 1010.146 1.17:46:36 0 147.482
Spolu 172 bodov
6.Moskal Jozef,Bidovce N/U:15/ 2/ 1 R:-00:00:02
bydl:Atenska 4, KE 767.504km,P: 32 C: 19 B: 1588
6 5 11- -02405 1229 H 1172.896 1.15:54:22 60 10.791
16 15 11- -02405 1330 A 1129.790 1.16:19:20 0 28.777
Spolu 60 bodov
7.Koscelnik Jozef,M.Šariš N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:05
bydl:Župčany 149 741.995km,P: 24 C: 13 B: 1680
8 1 11-S -0999 2324 H 1166.353 1.15:36:10 59 14.388
105 5 11-S -0999 2625 A 992.016 1.17:27:58 42 188.849
Spolu 101 bodov
8.Baloga Lubomir,Siroke N/U:11/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Siroke 242 733.060km,P: 22 C: 52 B: 1085
9 7 09-S -02308 768 H 1166.210 1.15:28:35 59 16.187
86 6 09-S -02308 101 H 1007.296 1.17:07:45 45 154.676
Spolu 104 bodov
9.Rusnak + Koval,Opatske N/U: 8/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Minska 39, KE 778.853km,P: 33 C: 55 B: 1010
10 2 10- -02401 86 H 1164.321 1.16:08:56 59 17.986
Spolu 59 bodov
10.Ondria Milan,Bzenov N/U: 9/ 3/ 3 R:+00:00:01
bydl:Kvačany 76 744.785km,P: 6 C: 3 B: 1809
11 9 09-S -02304 677 A 1140.734 1.15:52:54 59 19.784
36 8 10-S -02515 743 A 1066.925 1.16:38:04 54 64.748
70 1 11-S -02506 178 H 1022.635 1.17:08:18 48 125.899
Spolu 161 bodov
11.Palko Jozef,Lemešany N/U: 7/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Lemešany 244 761.873km,P: 7 C: 33 B: 1337
12 2 09-S -02502 17 A 1140.472 1.16:08:02 58 21.583
48 3 09-S -02502 16 A 1051.996 1.17:04:13 52 86.331
63 7 09-S -02502 14 A 1030.069 1.17:19:38 49 113.309
Spolu 159 bodov
12.Sabol Milan,S.Bohdanov N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Šar.Bohdanovce 98
764.091km,P: 34 C: 27 B: 1382
13 1 09-S -02516 542 A 1140.264 1.16:10:06 58 23.381
Spolu 58 bodov
13.Sedlák Eugen ml.+st.,Solivar
N/U: 7/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Prešov Royova 34
751.851km,P: 3 C: 8 B: 1737
14 4 09-S -02509 823 H 1135.155 1.16:02:20 58 25.180
25 6 09-S -02516 696 H 1098.501 1.16:24:26 56 44.964
42 1 10-S -02509 358 A 1055.896 1.16:52:03 53 75.540
Spolu 167 bodov
14.Bodnar P+P,Krásna N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Adamova 1, KE 778.390km,P: 35 C: 49 B: 1101
15 2 10- -02404 83 A 1133.468 1.16:26:44 58 26.978
Spolu 58 bodov
15.Vojtko Milan,M.Šariš N/U:11/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:M.Šariš 744.693km,P: 2 C: 2 B: 1889
17 9 09-S -02516 729 H 1129.207 1.15:59:29 58 30.576
19 1 10-S -02503 998 A 1118.998 1.16:05:30 57 34.173
28 7 10-S -02516 674 H 1083.164 1.16:27:31 56 50.360
58 5 11-S -0999 2408 A 1036.840 1.16:58:14 0 104.317
Spolu 171 bodov
16.Balčak Anton,M.Šariš N/U:11/ 4/ 3 R:+00:00:01
bydl:M.Šariš 289 744.716km,P: 12 C: 5 B: 1778
18 6 07-S -02503 108 H 1126.679 1.16:00:59 57 32.374
47 11 07-S -02503 106 H 1052.255 1.16:47:44 0 84.532
92 2 07-S -02503 101 A 1000.985 1.17:23:59 44 165.468
94 7 07-S -02503 146 H 1000.761 1.17:24:09 44 169.065
Spolu 145 bodov
17.Merkovský František,S.Bohdanov
N/U: 7/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Šar.Bohdanovce 52
764.293km,P: 36 C: 35 B: 1328
20 5 10-S -0999 8117 A 1113.859 1.16:26:10 57 35.971
Spolu 57 bodov
18.Polak Radoslav,S.Bohdanov N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Šar.Bohdanovce 52
763.772km,P: 37 C: 11 B: 1712
22 1 10-S -02516 307 H 1107.050 1.16:29:55 57 39.568
Spolu 57 bodov
19.Halecka Denisa,Rozhanovce N/U: 4/ 2/ 2 R:+00:00:20
bydl:Kralovce 151 768.181km,P: 21 C: 54 B: 1054
26 4 10- -02407 233 A 1093.029 1.16:42:48 56 46.763
57 2 09- -02407 164 A 1037.662 1.17:20:18 50 102.518
Spolu 106 bodov
20.Hajduk D+J,Krásna N/U: 9/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Mozartova 18, KE
778.812km,P: 5 C: 15 B: 1641
27 5 10- -02404 336 A 1092.788 1.16:52:41 56 48.561
29 8 11- -03504 725 A 1080.508 1.17:00:47 55 52.158
35 3 10- -02404 110 H 1068.842 1.17:08:39 54 62.950
Spolu 165 bodov
21.Pončák Milan,M.Šariš N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:14
bydl:M.Šariš 237 744.468km,P: 38 C: 61 B: 864
30 1 07-S -02503 244 H 1079.043 1.16:29:56 55 53.957
Spolu 55 bodov
22.Mihalik Alex. ml.,Prešov N/U: 8/ 2/ 2 R:+00:00:02
bydl:Prešov Budovate. 32
749.587km,P: 26 C: 81 B: 662
31 2 09-S -02505 419 H 1075.088 1.16:37:14 55 55.755
85 6 09-S -02505 413 A 1007.306 1.17:24:09 45 152.878
Spolu 100 bodov
23.Julius Samuelis,Rozhanovce N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:15
bydl:Vajkovce 16 769.385km,P: 39 C: 57 B: 922
33 3 11- -02407 275 H 1069.407 1.16:59:27 55 59.353
Spolu 55 bodov
24.MAREK Plesko,Rozhanovce N/U:10/ 2/ 2 R:+00:01:33
bydl:Beniakovce 83 770.710km,P: 25 C: 56 B: 1000
34 7 10- -02407 85 H 1069.094 1.17:00:54 54 61.151
78 2 09- -02407 41 H 1012.028 1.17:41:33 47 140.288
Spolu 101 bodov
25.Uličný Pavol,M.Šariš N/U:10/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:M.Šariš 20 744.605km,P: 13 C: 1 B: 1934
37 5 10-S -02503 364 H 1062.987 1.16:40:29 54 66.547
79 1 09-S -02503 334 A 1011.714 1.17:15:59 46 142.086
91 8 11-S -02503 431 H 1002.497 1.17:22:45 44 163.669
111 4 09-S -0999 8317 H 987.387 1.17:34:07 0 199.640
Spolu 144 bodov
26.Lendel Marian,S.Bohdanov N/U: 3/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Drienov 1 760.602km,P: 40 C: 64 B: 848
38 1 07-S -0999 9628 A 1062.862 1.16:55:37 54 68.345
Spolu 54 bodov
27.Seno+Salagovic,Bidovce N/U: 5/ 3/ 3 R:+00:00:02
bydl:Bidovce 163 778.735km,P: 10 C: 21 B: 1470
39 3 11- -02405 719 A 1060.513 1.17:14:18 54 70.144
68 5 10- -02405 480 A 1024.269 1.17:40:17 48 122.302
83 2 10- -02405 467 A 1008.463 1.17:52:12 46 149.281
Spolu 148 bodov
28.Vojtech Popik,Krasna N/U:14/ 2/ 1 R:-00:00:05
bydl:Narcisova 5, KE
770.398km,P: 41 C: 72 B: 728
40 12 10- -02402 456 A 1060.278 1.17:06:36 0 71.942
51 9 10- -02402 452 A 1042.887 1.17:18:43 51 91.727
Spolu 51 bodov
29.Cmorej Matus,Siroke N/U:10/ 5/ 3 R: 00:00:00
bydl:Siroke 733.279km,P: 8 C: 28 B: 1380
41 4 09-S -02308 329 H 1059.193 1.16:32:18 53 73.741
54 9 10-S -02310 673 A 1041.072 1.16:44:21 51 97.122
59 2 10-S -02308 754 H 1035.997 1.16:47:48 50 106.115
62 7 10-S -02308 453 H 1034.487 1.16:48:50 0 111.511
66 8 10-S -02302 1784 A 1026.043 1.16:54:40 0 118.705
Spolu 154 bodov
30.Jozef Juhas,Bidovce N/U: 7/ 4/ 3 R:-00:00:02
bydl:Za Kasarnou 36,Druzs
763.997km,P: 9 C: 4 B: 1803
44 4 09- -02405 344 H 1055.682 1.17:03:42 53 79.137
50 5 08- -02405 183 H 1047.983 1.17:09:01 52 89.928
69 2 09- -02405 363 H 1023.165 1.17:26:42 48 124.101
95 1 09- -02405 1178 H 999.887 1.17:44:05 0 170.863
Spolu 153 bodov
31.Miščík Stanislav,M.Šariš N/U: 2/ 2/ 2 R:-00:01:24
bydl:M Šariš 744.409km,P: 28 C: 112 B: 284
46 2 09-S -02503 1094 H 1052.838 1.16:47:03 52 82.734
81 1 09-S -02503 1089 H 1011.242 1.17:16:08 46 145.683
Spolu 98 bodov
32.Jašenský P.+ M.,M.Šariš N/U:10/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Župčany 149 741.995km,P: 16 C: 6 B: 1757
49 4 06-S -02503 672 H 1050.662 1.16:46:13 52 88.129
97 2 10-S -02503 103 H 998.871 1.17:22:50 43 174.460
100 5 06-S -02503 630 H 996.970 1.17:24:15 43 179.856
Spolu 138 bodov
33.Dittrich Marian,V.Saris N/U:10/ 4/ 3 R:+00:00:13
bydl: 742.259km,P: 11 C: 43 B: 1224
52 3 10-S -02607 1372 H 1042.303 1.16:52:08 51 93.525
53 4 09-S -02511 361 A 1041.718 1.16:52:32 51 95.324
98 8 08-S -02511 1124 H 998.734 1.17:23:12 43 176.259
101 1 09-S -02511 364 H 996.811 1.17:24:38 0 181.655
Spolu 145 bodov
34.Sýkora Jozef,Bzenov N/U:10/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Sedlice 80 748.158km,P: 14 C: 12 B: 1695
55 8 08-S -02515 18 H 1040.071 1.16:59:20 51 98.921
72 1 09-S -02515 740 A 1019.034 1.17:14:11 48 129.496
96 10 09-S -02515 723 H 999.254 1.17:28:43 43 172.662
Spolu 142 bodov
35.Baco Ladislav,N Hutka N/U:11/ 3/ 3 R:+00:00:05
bydl:Nizna Hutka 15 781.479km,P: 15 C: 58 B: 922
56 9 10- -02404 170 A 1037.729 1.17:33:04 51 100.719
74 10 11- -02404 113 A 1015.128 1.17:49:50 47 133.094
99 8 10- -02404 167 A 997.378 1.18:03:32 43 178.058
Spolu 141 bodov
36.Pacovsky Jozef,Siroke N/U: 3/ 2/ 2 R:+00:00:34
bydl:Siroke 94 732.967km,P: 27 C: 76 B: 692
60 1 10-S -02308 944 H 1035.459 1.16:47:52 50 107.914
64 3 09-S -02308 35 A 1029.906 1.16:51:41 49 115.108
Spolu 99 bodov
37.Jakubek Pavol,V.Saris N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:04
bydl: 742.578km,P: 29 C: 84 B: 608
61 2 10-S -02607 1289 A 1035.192 1.16:57:20 50 109.712
89 3 09-S -02514 336 A 1004.638 1.17:19:09 45 160.072
Spolu 95 bodov
38.Jaroslav Bodonsky,Bidovce N/U:15/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Bidovce 54 779.362km,P: 43 C: 10 B: 1721
65 2 10- -02405 28 H 1026.151 1.17:39:30 49 116.906
Spolu 49 bodov
39.Polak Frantisek,M.Šariš N/U: 2/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Maly Sariš 336 744.599km,P: 42 C: 90 B: 495
67 1 11-S -02503 45 H 1024.795 1.17:06:35 49 120.504
Spolu 49 bodov
40.Polacek Pavol,Siroke N/U: 9/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Vitaz 165 736.123km,P: 18 C: 36 B: 1309
71 7 10-S -02503 546 A 1019.938 1.17:01:44 48 127.698
108 9 10-PL-0401 1867 A 989.213 1.17:24:09 41 194.245
110 8 08-S -02503 957 A 987.532 1.17:25:25 41 197.842
Spolu 130 bodov
41.Anton Hudak,Opatske N/U: 7/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Bauerova 12,KE 774.378km,P: 44 C: 118 B: 225
73 5 09- -02401 103 A 1015.800 1.17:42:20 47 131.295
Spolu 47 bodov
42.Stolar Fr.+Balaz,N Hutka N/U: 6/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:Nizna Hutka 781.689km,P: 17 C: 40 B: 1255
75 1 06- -02404 490 A 1013.776 1.17:51:04 47 134.892
93 2 09- -02404 166 A 1000.775 1.18:01:05 44 167.266
106 4 11- -02404 614 H 991.509 1.18:08:23 41 190.647
109 5 10- -02404 543 H 988.729 1.18:10:36 0 196.043
Spolu 132 bodov
43.Marian Vangor,Bidovce N/U:11/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Durdosik 76 777.708km,P: 45 C: 89 B: 506
77 1 09- -02405 293 H 1013.146 1.17:47:37 47 138.489
Spolu 47 bodov
44.Kmec Ján,Lemešany N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Lemešany 47 762.406km,P: 30 C: 14 B: 1656
80 8 10-S -02502 118 A 1011.372 1.17:33:50 46 143.885
104 1 08-S -02502 94 H 994.594 1.17:46:33 42 187.050
Spolu 88 bodov
45.Dulovic Ladislav,Bidovce N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:Bidovce 125 779.188km,P: 48 C: 46 B: 1187
84 4 06- -02405 851 H 1007.462 1.17:53:25 45 151.079
Spolu 45 bodov
46.Dorko+Mathe,V.Saris N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:06
bydl: 742.750km,P: 47 C: 16 B: 1605
87 1 08-S -02511 960 H 1006.300 1.17:18:06 45 156.475
Spolu 45 bodov
47.Šimko Jozef,Lemešany N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Ličartovce 235 758.021km,P: 46 C: 30 B: 1360
88 1 09-S -02515 776 A 1005.044 1.17:34:13 45 158.273
Spolu 45 bodov
48.Ondria Ján,Bzenov N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Bajerov 90 745.381km,P: 31 C: 25 B: 1416
90 2 09-S -02515 156 A 1004.286 1.17:22:12 44 161.871
107 3 11-S -02506 35 A 990.693 1.17:32:23 41 192.446
Spolu 85 bodov
49.Miškovič Jaroslav,Lemešany N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Lemešany 370 762.143km,P: 49 C: 60 B: 867
103 3 08-S -02516 587 H 994.921 1.17:46:02 42 185.252
Spolu 42 bodov