Neubrandenburg 3
PRETEK č.:18 DÁTUM:20.07.2013 ČAS ŠTARTU: 6:00:00
USPORIADATEL:Region saris
SPRACOVATEL :Seliga Jaroslav
Zarad.do súťaží:o majstra regionu
Kategória :CE Súradnice :53:31:10 13:15:51
Séria : 10/ 3
BODOVANIE : 60/ 1
Rozpätie : od 667.601 km do 832.276 km
Počasie :
pri štarte:Polojasno
pri dolete:Jasno
POČET NASADENÝCH HOLUBOV: 1313 Z TOHO 20 % : 263
Prvý holub :10-SK-02603 203 prilet: 1.15:44:35
Rýchlosť:1280.178m/min , vzdial.: 748.371km
Chovateľ :Kostar Milan Ing. Giraltovce
Posledný holub :06- -02404 490 prilet: 1.18:06:30
Rýchlosť:1075.966m/min , vzdial.: 781.689km
Chovateľ :Stolar Fr.+Balaz N Hutka
Číslo a názov ZO počet:chov. holubov umiest. %umies %vl.um bodov
10 Bardejov 7 46 14 5.32 30.43 467
11 Demjata 11 64 17 6.46 26.56 818
12 V.Saris 9 67 16 6.08 23.88 656
13 Giraltovce 3 16 9 3.42 56.25 430
14 Stropkov M 9 76 16 6.08 21.05 710
15 Svidnik 7 65 16 6.08 24.62 660
16 Stropkov 5 44 10 3.80 22.73 388
38 Šp.pasmo 1 15 125 25 9.51 20.00 1205
39 Šp.pasmo 2 7 54 11 4.18 20.37 381
40 Šp.pasmo 3 7 46 6 2.28 13.04 320
41 Šp.pasmo 4 14 126 19 7.22 15.08 891
50 S.Bohdanov 7 35 7 2.66 20.00 378
51 Lemešany 6 30 3 1.14 10.00 138
53 N.Šebast. 6 26 2 0.76 7.69 95
54 V.Saris 4 24 9 3.42 37.50 401
55 Prešov 5 41 11 4.18 26.83 477
56 Solivar 5 24 4 1.52 16.67 209
57 Bzenov 6 51 11 4.18 21.57 571
58 M.Šariš 10 67 14 5.32 20.90 681
59 Siroke 10 51 12 4.56 23.53 479
71 Opatske 1 8 2 0.76 25.00 106
72 Bidovce 9 74 14 5.32 18.92 642
73 Krasna 5 55 4 1.52 7.27 160
74 Rozhanovce 5 38 4 1.52 10.53 164
75 Geča 3 20 3 1.14 15.00 144
78 N Hutka 5 40 4 1.52 10.00 195
Spolu: 181 1313 263 11766
BODOVACIA TABUĽKA pre pretek č.:18
% poradie body rychlost nad
1 1 - 13 60 1226.471
2 14 - 26 59 1207.418
3 27 - 39 58 1199.931
4 40 - 53 57 1191.343
5 54 - 66 56 1183.531
6 67 - 79 55 1177.979
7 80 - 92 54 1172.458
8 93 - 105 53 1162.771
9 106 - 118 52 1153.942
10 119 - 132 51 1144.562
11 133 - 145 50 1141.552
12 146 - 158 49 1135.528
13 159 - 171 48 1130.021
14 172 - 184 47 1116.965
15 185 - 197 46 1109.572
16 198 - 210 45 1106.253
17 211 - 224 44 1095.351
18 225 - 237 43 1088.011
19 238 - 250 42 1081.148
20 251 - 263 41 1075.966
Neubrandenburg 3
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL ČÍSLO POHL RYCHL DEN,CAS BODY KOEF
1.Kostar Milan Ing.,Giraltovce
N/U: 6/ 3/ 3 R:-00:00:02
bydl:Lascov 8 748.371km,P: 4 C: 41 B: 1197
1 1 10-SK-02603 203 H 1280.178 1.15:44:35 60 0.762
32 4 08-SK-02603 720 A 1204.524 1.16:21:18 58 24.372
126 3 10-SK-02603 215 H 1147.867 1.16:51:58 51 95.963
Spolu 169 bodov
2.Bednar Jozef st+ml,BardejovN/U:11/ 8/ 3 R:+00:00:00
bydl:Komarov 19 732.033km,P: 2 C: 7 B: 1503
2 7 09-VR-98 1034 A 1276.097 1.15:33:39 60 1.523
6 8 10-SK-02601 783 A 1235.221 1.15:52:38 60 4.570
55 10 10-SK-02601 806 A 1190.911 1.16:14:41 56 41.889
94 2 11-VR-98 351 H 1172.191 1.16:24:30 0 71.592
113 3 10-SK-02601 711 H 1158.188 1.16:32:03 0 86.062
137 4 09-CU-0001 162 H 1143.325 1.16:40:16 0 104.341
139 9 10-VR-98 18 A 1142.671 1.16:40:38 0 105.864
191 1 11-VR-98 353 H 1114.319 1.16:56:56 0 145.468
Spolu 176 bodov
3.Jozef Juhas,Bidovce N/U:12/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Za Kasarnou 36,Druzs
763.997km,P: 59 C: 35 B: 1221
3 5 09- -02405 1158 H 1250.097 1.16:11:09 60 2.285
259 4 10- -02405 51 H 1077.114 1.17:49:18 41 197.258
Spolu 101 bodov
4.Sabol Milan,S.Bohdanov N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:03
bydl:Šar.Bohdanovce 98
764.091km,P: 40 C: 69 B: 1011
4 1 09-S -02516 541 A 1241.583 1.16:15:25 60 3.046
15 2 09-S -02516 542 A 1221.080 1.16:25:45 59 11.424
Spolu 119 bodov
5.Vojtech Popik,Krasna N/U:12/ 3/ 2 R:-00:00:09
bydl:Narcisova 5, KE
770.398km,P: 48 C: 168 B: 459
5 1 11- -02402 224 H 1239.213 1.16:21:41 60 3.808
74 11 10- -02402 452 A 1179.482 1.16:53:10 0 56.359
164 7 10- -02402 466 A 1132.106 1.17:20:30 48 124.905
Spolu 108 bodov
6.Seno+Salagovic,Bidovce N/U: 6/ 3/ 3 R:+00:00:02
bydl:Bidovce 163 778.735km,P: 1 C: 13 B: 1388
7 4 10- -02405 467 A 1234.683 1.16:30:43 60 5.331
9 2 10- -02405 480 A 1234.454 1.16:30:50 60 6.855
42 3 11- -02405 719 A 1197.992 1.16:50:02 57 31.988
Spolu 177 bodov
7.Kertys Tomas,Giraltovce N/U: 7/ 4/ 3 R:+00:00:51
bydl:Koprivnica 103 744.073km,P: 7 C: 71 B: 1003
8 5 10-SK-02603 251 H 1234.498 1.16:02:44 60 6.093
53 4 11-SK-02603 136 H 1191.343 1.16:24:34 57 40.366
143 3 11-SK-02603 105 A 1141.596 1.16:51:47 50 108.911
241 1 11-SK-02603 119 A 1084.918 1.17:25:50 0 183.549
Spolu 167 bodov
8.Sepeši Dušan,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:Hencovce 2114 783.456km,P: 16 C: 109 B: 744
10 11 10-S -02702 132 H 1231.236 1.16:36:19 0 7.616
14 4 10-S -02702 133 A 1224.820 1.16:39:39 59 10.663
96 9 11-S -02702 734 A 1170.910 1.17:09:06 53 73.115
200 8 11-S -02702 839 A 1108.769 1.17:46:36 45 152.323
Spolu 157 bodov
9.Sirmay Július MUDr.,Šp.pasmo 4
N/U: 7/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Nižňanská 799/9 TV
803.919km,P: 39 C: 97 B: 813
11 1 07-S -02705 826 A 1229.485 1.16:53:52 60 8.378
25 2 09-S -02709 479 A 1207.932 1.17:05:32 59 19.040
Spolu 119 bodov
10.Jaroslav Bodonsky,Bidovce N/U:15/ 5/ 3 R: 00:00:00
bydl:Bidovce 54 779.362km,P: 3 C: 4 B: 1528
12 3 07- -02405 712 H 1228.406 1.16:34:27 60 9.139
33 1 09- -02405 922 H 1204.423 1.16:47:05 58 25.133
52 8 09- -02405 903 A 1191.412 1.16:54:09 57 39.604
67 2 10- -02405 1024 H 1183.392 1.16:58:35 0 51.028
104 6 10- -02405 28 H 1163.140 1.17:10:03 0 79.208
Spolu 175 bodov
11.Kopas Michal,Šp.pasmo 4 N/U:12/ 2/ 2 R:+00:00:02
bydl:Nový Ruskov 168
798.371km,P: 41 C: 25 B: 1296
13 3 10-S -02709 269 H 1226.471 1.16:50:57 60 9.901
47 1 10-S -02709 249 H 1196.659 1.17:07:10 57 35.796
Spolu 117 bodov
12.Ondria Ján,Bzenov N/U:10/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Bajerov 90 745.381km,P: 9 C: 11 B: 1414
16 9 10-S -02515 349 A 1219.903 1.16:11:01 59 12.186
17 10 11-S -02506 35 A 1218.573 1.16:11:41 59 12.947
146 8 09-S -02515 156 A 1141.064 1.16:53:14 49 111.196
Spolu 167 bodov
13.Cmorej Matus,Siroke N/U:10/ 4/ 3 R:-00:00:01
bydl:Siroke 733.279km,P: 13 C: 48 B: 1137
18 4 10-S -02308 754 H 1216.186 1.16:02:56 59 13.709
40 5 10-S -02308 453 H 1199.835 1.16:11:09 57 30.465
197 9 10-S -02302 1784 A 1109.572 1.17:00:52 46 150.038
258 8 10-S -02310 673 A 1077.295 1.17:20:40 0 196.497
Spolu 162 bodov
14.Baloga Lubomir,Siroke N/U:10/ 5/ 3 R:-00:00:01
bydl:Siroke 242 733.060km,P: 10 C: 82 B: 924
19 3 10-S -02308 789 H 1214.715 1.16:03:29 59 14.471
24 8 10-S -02308 755 A 1208.507 1.16:06:35 59 18.279
188 5 09-S -02308 101 H 1115.542 1.16:57:08 46 143.184
204 2 10-S -02308 799 H 1107.118 1.17:02:08 0 155.369
211 7 09-S -02308 768 H 1105.338 1.17:03:12 0 160.701
Spolu 164 bodov
15.Haššo Ladislav,Šp.pasmo 1 N/U: 8/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Hencovce 1885 783.710km,P: 5 C: 39 B: 1205
20 7 11-S -02702 1503 H 1214.050 1.16:45:32 59 15.232
71 2 11-S -02702 1522 A 1181.205 1.17:03:29 55 54.075
77 1 10-S -02702 825 A 1178.068 1.17:05:15 55 58.644
Spolu 169 bodov
16.Surový Peter,Šp.pasmo 4 N/U:12/ 3/ 3 R:-00:00:04
bydl:Michalovce 802.366km,P: 18 C: 23 B: 1310
21 7 12-S -02704 523 A 1213.744 1.17:01:04 59 15.994
72 6 11-S -02704 436 A 1181.021 1.17:19:23 55 54.836
251 3 10-S -02704 383 H 1081.016 1.18:22:14 41 191.165
Spolu 155 bodov
17.Dulak Peter,Svidnik N/U: 7/ 2/ 2 R:-00:00:03
bydl:Nizna Pisana 46
737.658km,P: 55 C: 62 B: 1041
22 1 09-SK-02606 560 H 1212.157 1.16:08:33 59 16.756
230 3 08-SK-02606 58 H 1092.099 1.17:15:27 43 175.171
Spolu 102 bodov
18.Titko Jozef,Šp.pasmo 3 N/U:12/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Rakovec n/O 247
794.596km,P: 6 C: 1 B: 1701
23 3 09-S -02702 1092 A 1211.736 1.16:55:45 59 17.517
29 4 09-S -02702 1093 A 1205.699 1.16:59:02 58 22.087
120 6 08-S -02513 401 A 1151.005 1.17:30:21 51 91.394
Spolu 168 bodov
19.Šimko František,Šp.pasmo 1 N/U:15/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Hencovce 2110 783.252km,P: 57 C: 86 B: 890
26 4 10-S -02702 1859 A 1207.418 1.16:48:42 59 19.802
246 3 09-S -02605 135 A 1082.064 1.18:03:51 42 187.357
Spolu 101 bodov
20.Adamkovič Miroslav,Solivar N/U: 6/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Kokošovce 153 757.219km,P: 43 C: 91 B: 848
27 3 08-S -02509 216 H 1207.204 1.16:27:15 58 20.564
36 2 10-S -02509 607 A 1201.712 1.16:30:07 58 27.418
Spolu 116 bodov
21.Mrúz Ľ. + J.,Prešov N/U: 8/ 3/ 3 R:+00:00:02
bydl:Bzenov 80 748.549km,P: 15 C: 6 B: 1507
28 3 10-S -02505 431 H 1206.073 1.16:20:39 58 21.325
102 4 08-S -02515 272 H 1165.450 1.16:42:17 53 77.685
141 1 11-S -02505 956 H 1141.777 1.16:55:36 50 107.388
Spolu 161 bodov
22.Hrabčák Ján,Šp.pasmo 1 N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Lomnica 645 782.433km,P: 42 C: 9 B: 1446
30 8 10-S -02707 129 H 1205.412 1.16:49:06 58 22.848
31 9 10-S -02707 177 H 1204.793 1.16:49:26 58 23.610
Spolu 116 bodov
23.Merkovský František,S.Bohdanov
N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Šar.Bohdanovce 52
764.293km,P: 44 C: 64 B: 1036
34 1 07-S -0999 9611 H 1202.948 1.16:35:21 58 25.895
59 2 10-S -02516 467 H 1188.975 1.16:42:49 56 44.935
Spolu 114 bodov
24.Degro Imrich,V.Saris N/U: 7/ 3/ 3 R:+00:00:00
bydl:Solivar 751.480km,P: 12 C: 128 B: 649
35 2 10-PL-0257 3958 A 1202.112 1.16:25:08 58 26.657
44 5 10-PL-0257 3982 H 1197.928 1.16:27:19 57 33.511
181 6 10-PL-0257 3963 H 1118.191 1.17:12:03 47 137.852
Spolu 162 bodov
25.Duda Stanislav,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Zamutov 165 771.355km,P: 82 C: 37 B: 1210
37 10 10-S -02701 583 A 1200.989 1.16:42:16 58 28.180
Spolu 58 bodov
26.Kacmar Jozef+Daniela,Svidnik
N/U:10/ 4/ 3 R:-00:00:01
bydl:Mestisko 100 745.537km,P: 8 C: 30 B: 1270
38 9 10-SK-02606 802 A 1199.963 1.16:21:18 58 28.941
39 6 10-SK-02606 842 A 1199.931 1.16:21:19 58 29.703
122 1 11-SK-02606 951 H 1150.490 1.16:48:01 51 92.917
174 5 07-SK-02606 555 H 1124.321 1.17:03:06 0 132.521
Spolu 167 bodov
27.Michalik Alex. st.,Prešov N/U:13/ 5/ 3 R: 00:00:00
bydl:Prešov Čapajevova 50
746.831km,P: 14 C: 8 B: 1449
41 4 09-S -02505 703 H 1199.343 1.16:22:42 57 31.226
57 10 10-S -02505 56 H 1190.643 1.16:27:15 56 43.412
171 6 09-S -02505 769 H 1130.021 1.17:00:54 48 130.236
177 9 10-S -02505 258 H 1120.303 1.17:06:38 0 134.806
180 5 06-S -02504 684 H 1118.569 1.17:07:40 0 137.091
Spolu 161 bodov
28.Zubko Bartolomej Ing,Šp.pasmo 1
N/U: 5/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Sačurov 785.809km,P: 84 C: 61 B: 1043
43 2 08-S -02516 632 H 1197.971 1.16:55:57 57 32.749
Spolu 57 bodov
29.Moskal Jozef,Bidovce N/U:15/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Atenska 4, KE 767.504km,P: 29 C: 20 B: 1341
45 7 11- -02405 1229 H 1197.697 1.16:40:49 57 34.273
184 6 10- -02405 626 H 1116.965 1.17:27:08 47 140.137
238 8 10- -02405 595 H 1086.449 1.17:46:26 42 181.264
Spolu 146 bodov
30.Julius Samuelis,Rozhanovce N/U: 6/ 1/ 1 R:-00:00:33
bydl:Vajkovce 16 769.385km,P: 85 C: 125 B: 659
46 4 11- -02407 2 H 1197.176 1.16:42:40 57 35.034
Spolu 57 bodov
31.Dittrich Marian,V.Saris N/U: 6/ 3/ 3 R:+00:00:10
bydl: 742.259km,P: 32 C: 96 B: 823
48 2 10-S -02607 1372 H 1196.324 1.16:20:27 57 36.558
216 5 08-S -02511 1124 H 1100.322 1.17:14:35 44 164.509
233 4 08-S -02511 1104 H 1089.981 1.17:20:59 43 177.456
Spolu 144 bodov
32.Skvarek Vincent,Bardejov N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Kurima 24 741.923km,P: 83 C: 142 B: 548
49 5 11-SK-02601 1871 H 1196.071 1.16:20:18 57 37.319
Spolu 57 bodov
33.Jakubek Pavol,V.Saris N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl: 742.578km,P: 45 C: 184 B: 391
50 2 09-S -02511 985 A 1193.951 1.16:21:57 57 38.081
98 1 05-S -02511 767 H 1170.121 1.16:34:37 53 74.638
Spolu 110 bodov
34.Sýkora Jozef,Bzenov N/U: 9/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Sedlice 80 748.158km,P: 51 C: 33 B: 1259
51 3 09-S -02515 740 A 1193.234 1.16:27:00 57 38.842
168 9 08-S -02515 18 H 1130.803 1.17:01:37 48 127.951
Spolu 105 bodov
35.Uličný Pavol,M.Šariš N/U:15/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:M.Šariš 20 744.605km,P: 53 C: 10 B: 1443
54 6 10-S -02503 364 H 1190.955 1.16:25:13 56 41.127
153 3 09-S -02503 334 A 1136.830 1.16:54:59 49 116.527
Spolu 105 bodov
36.Baco Ladislav,N Hutka N/U:11/ 1/ 1 R:+00:00:05
bydl:Nizna Hutka 15 781.479km,P: 87 C: 123 B: 669
56 4 10- -02404 167 A 1190.825 1.16:56:15 56 42.650
Spolu 56 bodov
37.Libič Jozef,Šp.pasmo 1 N/U: 6/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Čemerne Zimná 424
779.762km,P: 46 C: 76 B: 965
58 3 09-S -02707 128 A 1189.599 1.16:55:29 56 44.174
95 2 09-S -02707 113 A 1171.195 1.17:05:47 53 72.353
Spolu 109 bodov
38.Hatala Marcel,Prešov N/U: 7/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Kapušany Puchovska36
749.262km,P: 86 C: 68 B: 1013
60 4 11-S -02505 65 H 1188.519 1.16:30:25 56 45.697
Spolu 56 bodov
39.Jaco Jozef,V.Saris N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:06
bydl:Ostrovany 154 736.846km,P: 22 C: 53 B: 1107
61 1 10-SK-02607 618 H 1187.312 1.16:20:36 56 46.458
127 7 10-SK-02607 611 A 1146.723 1.16:42:34 51 96.725
203 5 10-SK-02607 627 A 1107.207 1.17:05:30 45 154.608
Spolu 152 bodov
40.Dusan Plesko,Rozhanovce N/U:15/ 3/ 2 R:+00:00:01
bydl:Budimir 250 767.000km,P: 49 C: 93 B: 829
62 14 08- -02407 193 A 1185.655 1.16:46:54 0 47.220
90 3 10- -02405 1384 H 1172.902 1.16:53:56 54 68.545
103 10 09- -02407 738 A 1163.738 1.16:59:05 53 78.446
Spolu 107 bodov
41.Dorko+Mathe,V.Saris N/U:10/ 4/ 3 R:+00:00:03
bydl: 742.750km,P: 26 C: 55 B: 1077
63 9 10-S -02607 737 A 1185.586 1.16:26:29 56 47.982
193 1 08-S -02511 993 H 1111.402 1.17:08:18 46 146.992
207 7 10-S -02607 527 H 1106.545 1.17:11:14 45 157.654
253 4 08-S -02511 960 H 1080.207 1.17:27:36 0 192.688
Spolu 147 bodov
42.Humeník Ján,Šp.pasmo 1 N/U:10/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Čemerne Zimná 409
779.784km,P: 56 C: 52 B: 1119
64 3 08-S -02707 516 A 1184.482 1.16:58:20 56 48.743
206 9 10-S -02707 873 H 1106.574 1.17:44:41 45 156.893
Spolu 101 bodov
43.Frič Július,Šp.pasmo 3 N/U: 8/ 2/ 2 R:+00:00:09
bydl:Sobrance Gagarinova7
817.217km,P: 47 C: 66 B: 1019
65 4 09-S -02706 285 A 1183.715 1.17:30:23 56 49.505
114 2 09-S -02706 238 H 1156.739 1.17:46:29 52 86.824
Spolu 108 bodov
44.Puškaš Štefan,Šp.pasmo 4 N/U:10/ 4/ 3 R: 00:00:00
bydl:N.Ruskov 165 798.351km,P: 11 C: 36 B: 1218
66 2 11-S -02707 617 H 1183.531 1.17:14:33 56 50.267
86 9 11-S -02707 551 H 1174.708 1.17:19:37 54 65.499
100 5 12-S -02709 703 H 1169.402 1.17:22:42 53 76.161
262 3 07-S -02705 241 H 1076.235 1.18:21:48 0 199.543
Spolu 163 bodov
45.Gornal Tibor a Tom.,Stropkov
N/U:19/ 5/ 3 R:-00:00:03
bydl:Stropkov Mat.Sloven.
753.685km,P: 20 C: 2 B: 1677
68 3 08-SK-02604 71 A 1182.344 1.16:37:27 55 51.790
129 14 09-SK-02604 455 H 1145.882 1.16:57:44 0 98.248
138 10 09-SK-02604 450 H 1142.957 1.16:59:25 50 105.103
152 2 11-SK-02604 623 A 1137.266 1.17:02:43 49 115.765
186 17 09-SK-02604 343 A 1115.909 1.17:15:24 0 141.660
Spolu 154 bodov
46.Krajnak Anton,Demjata N/U: 7/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Zahradne 202 742.651km,P: 65 C: 127 B: 652
69 5 10-SK-02602 505 H 1181.844 1.16:28:23 55 52.551
240 6 10-SK-02602 525 H 1085.483 1.17:24:10 42 182.788
Spolu 97 bodov
47.Ondria Milan,Bzenov N/U: 9/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Kvačany 76 744.785km,P: 88 C: 26 B: 1295
70 1 07-S -02515 32 H 1181.355 1.16:30:27 55 53.313
Spolu 55 bodov
48.Stankovic Frantisek,DemjataN/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:02
bydl:Demjata 219 743.812km,P: 23 C: 29 B: 1286
73 2 07-SK-02602 119 H 1180.061 1.16:30:19 55 55.598
112 5 07-SK-02602 496 H 1158.435 1.16:42:05 52 85.301
250 4 09-SK-02602 598 H 1081.148 1.17:27:59 42 190.404
Spolu 149 bodov
49.Rudolf Sedlak,Opatske N/U: 8/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Sipkova 2,KE 774.378km,P: 50 C: 73 B: 982
75 4 11- -02401 75 H 1179.346 1.16:56:37 55 57.121
121 1 10- -02401 1274 H 1150.607 1.17:13:01 51 92.155
Spolu 106 bodov
50.Ing.Seliga+Seligova,Geča N/U: 9/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Dubova 8,KE 774.542km,P: 61 C: 21 B: 1338
76 2 11- -02401 371 H 1179.296 1.16:56:47 55 57.883
205 7 09- -02401 531 A 1107.068 1.17:39:38 45 156.131
Spolu 100 bodov
51.Kalanin Jozef,Šp.pasmo 2 N/U:15/ 6/ 3 R:+00:01:21
bydl:Humenné Čapajevová 4
789.292km,P: 17 C: 22 B: 1310
78 1 08-S -02703 227 A 1177.989 1.17:10:02 55 59.406
81 3 11-S -02405 558 A 1175.650 1.17:11:22 54 61.691
183 4 07-S -02703 184 A 1117.107 1.17:46:33 47 139.375
215 12 09-S -02703 353 H 1101.210 1.17:56:45 0 163.747
227 13 09-S -02703 338 H 1093.556 1.18:01:46 0 172.887
236 14 11-S -02703 519 A 1088.303 1.18:05:15 0 179.741
Spolu 156 bodov
52.Podhajecky Jan Ing.,SvidnikN/U:12/ 5/ 3 R:-00:00:02
bydl:Svidnik 8.maja 490/1
741.008km,P: 21 C: 19 B: 1350
79 1 10-SK-02606 188 A 1177.979 1.16:29:03 55 60.168
148 9 10-SK-02606 360 H 1139.048 1.16:50:33 49 112.719
158 3 02-SK-26 4323 A 1135.528 1.16:52:34 49 120.335
198 10 09-SK-02606 1183 H 1109.155 1.17:08:05 0 150.800
231 2 11-0K-02606 375 A 1091.617 1.17:18:49 0 175.933
Spolu 153 bodov
53.Vojtko Milan,M.Šariš N/U:12/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:M.Šariš 744.693km,P: 28 C: 3 B: 1570
80 1 09-S -02516 729 H 1176.636 1.16:32:54 54 60.929
131 5 10-S -02503 998 A 1145.623 1.16:50:02 51 99.772
261 8 10-S -02516 675 A 1076.509 1.17:31:46 41 198.781
Spolu 146 bodov
54.Kurilec Ivan Ing.,Svidnik N/U: 6/ 2/ 2 R:-00:00:13
bydl:Svidnik D.Millyho 21
742.937km,P: 66 C: 92 B: 847
82 2 08-SK-02606 242 A 1175.347 1.16:32:06 54 62.452
234 6 11-SK-02606 338 A 1088.818 1.17:22:20 43 178.218
Spolu 97 bodov
55.Baňacký Peter Bc.,Šp.pasmo 4
N/U:15/ 2/ 1 R:-00:00:01
bydl:Kapušanská 55 804.015km,P: 90 C: 224 B: 205
83 9 12-S -02709 415 A 1175.346 1.17:24:04 54 63.214
172 12 12-S -02709 428 A 1128.944 1.17:52:11 0 130.998
Spolu 54 bodov
56.Dziak J.+L.,N Hutka N/U:12/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Slanska Huta 72
792.118km,P: 92 C: 99 B: 811
84 4 10- -02404 378 A 1175.249 1.17:14:00 54 63.976
Spolu 54 bodov
57.Polacek Pavol,Siroke N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Vitaz 165 736.123km,P: 91 C: 102 B: 789
85 5 10-PL-0401 1867 A 1175.039 1.16:26:28 54 64.737
Spolu 54 bodov
58.Gonsenica Jan,Stropkov N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Duplin 70 749.986km,P: 71 C: 40 B: 1202
87 3 09-SK-02604 66 H 1174.208 1.16:38:43 54 66.260
256 7 10-SK-02604 175 H 1079.039 1.17:35:03 41 194.973
Spolu 95 bodov
59.Benko Ján,Bzenov N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:06
bydl: 748.410km,P: 52 C: 175 B: 412
88 9 07-S -02515 509 H 1173.731 1.16:37:38 54 67.022
132 5 08-S -02515 744 H 1144.562 1.16:53:53 51 100.533
Spolu 105 bodov
60.Vujcik Jan,Bardejov N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:00
bydl:Kurima 234 741.955km,P: 89 C: 115 B: 709
89 4 11-SK-02601 922 A 1173.453 1.16:32:17 54 67.784
Spolu 54 bodov
61.Novicky Jaroslav,Stropkov MN/U:17/ 4/ 3 R:+00:00:01
bydl:Stropkov,Puskin. 16
754.081km,P: 19 C: 46 B: 1166
91 1 09-SK-02605 643 H 1172.542 1.16:43:07 54 69.307
110 10 11-SK-02605 247 A 1159.768 1.16:50:12 52 83.778
166 4 10-SK-02605 212 H 1131.093 1.17:06:41 48 126.428
178 6 09-SK-02605 645 A 1119.701 1.17:13:28 0 135.567
Spolu 154 bodov
62.Filarsky Peter Ing.,Stropkov M
N/U: 5/ 3/ 3 R:+00:00:00
bydl:Stropkov,Kalinc. 14
754.262km,P: 30 C: 17 B: 1359
92 5 11-SK-02605 103 A 1172.458 1.16:43:19 54 70.069
154 3 09-SK-02605 2 H 1136.793 1.17:03:30 49 117.289
243 2 09-SK-02605 1 H 1084.281 1.17:35:38 42 185.072
Spolu 145 bodov
63.Jašenský P.+ M.,M.Šariš N/U:10/ 3/ 3 R:-00:00:02
bydl:Župčany 149 741.995km,P: 24 C: 24 B: 1300
93 8 08-S -02503 487 A 1172.373 1.16:32:54 53 70.830
97 5 06-S -02503 672 H 1170.155 1.16:34:06 53 73.877
228 6 07-S -02503 1033 H 1092.347 1.17:19:16 43 173.648
Spolu 149 bodov
64.Saniga Jozef,N.Šebast. N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:03
bydl:Ľubotice 35 748.674km,P: 93 C: 170 B: 454
99 2 08-S -02512 828 A 1169.925 1.16:39:56 53 75.400
Spolu 53 bodov
65.Novák Eduard,Šp.pasmo 1 N/U: 7/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Čemerne 780.189km,P: 54 C: 67 B: 1013
101 1 11-S -02707 1061 A 1167.802 1.17:08:05 53 76.923
142 3 07-S -02707 309 A 1141.601 1.17:23:25 50 108.149
Spolu 103 bodov
66.Vavrek Peter,Demjata N/U: 4/ 3/ 3 R:+00:00:11
bydl:Tulcik 86 744.561km,P: 36 C: 126 B: 654
105 3 11-SK-02607 1163 H 1162.771 1.16:40:20 53 79.970
225 4 11-SK-02602 247 A 1094.916 1.17:20:01 43 171.363
247 1 09-SK-02602 977 H 1081.634 1.17:28:22 42 188.119
Spolu 138 bodov
67.Sterba Jan,V.Saris N/U: 8/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:V.Saris,Gardom 42
742.429km,P: 94 C: 107 B: 746
106 3 11-SK-02607 313 H 1162.467 1.16:38:40 52 80.731
Spolu 52 bodov
68.Hajduk D+J,Krásna N/U: 9/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Mozartova 18, KE
778.812km,P: 96 C: 34 B: 1233
107 4 11- -03504 750 H 1162.464 1.17:09:58 52 81.493
Spolu 52 bodov
69.Štofko Jozef,S.Bohdanov N/U: 6/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Petrovany 755.896km,P: 67 C: 51 B: 1122
108 2 08-S -02505 1040 A 1162.232 1.16:50:23 52 82.254
201 1 06-S -02506 400 H 1108.027 1.17:22:12 45 153.085
Spolu 97 bodov
70.Juhas Frantisek,Stropkov M N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:01:01
bydl:Radoma 4 749.953km,P: 95 C: 141 B: 561
109 1 10-SK-02604 993 H 1161.967 1.16:45:25 52 83.016
Spolu 52 bodov
71.Felix Ladislav,V.Saris N/U:10/ 5/ 3 R:+00:00:06
bydl:Ostrovany 2 736.966km,P: 27 C: 103 B: 775
111 9 10-SK-02607 806 H 1159.450 1.16:35:37 52 84.539
156 3 10-SK-02607 855 H 1136.387 1.16:48:31 49 118.812
202 8 09-SK-02511 627 A 1107.331 1.17:05:32 45 153.846
232 2 10-SK-02607 811 H 1090.886 1.17:15:34 0 176.695
235 1 10-SK-02607 817 H 1088.630 1.17:16:58 0 178.979
Spolu 146 bodov
72.Hojsak Bohus,Demjata N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:03
bydl:Tulcik 103 744.323km,P: 25 C: 56 B: 1069
115 8 10-SK-02602 793 H 1156.050 1.16:43:51 52 87.586
124 4 09-SK-02602 537 H 1149.682 1.16:47:25 51 94.440
199 9 10-SK-02606 969 H 1109.081 1.17:11:07 45 151.561
Spolu 148 bodov
73.Pacovsky Jozef,Siroke N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:05
bydl:Siroke 94 732.967km,P: 64 C: 140 B: 571
116 2 09-S -02308 35 A 1154.370 1.16:34:57 52 88.347
175 1 10-S -02308 944 H 1122.260 1.16:53:07 47 133.283
Spolu 99 bodov
74.Basista VladislavIng,Demjata
N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:08
bydl:Demjata 291 743.900km,P: 60 C: 119 B: 686
117 5 11-SK-02602 780 H 1154.288 1.16:44:28 52 89.109
165 6 11-SK-02602 747 A 1131.464 1.16:57:28 48 125.666
Spolu 100 bodov
75.Sedlák Eugen ml.+st.,Solivar
N/U: 6/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Prešov Royova 34
751.851km,P: 75 C: 5 B: 1520
118 1 10-S -02509 358 A 1153.942 1.16:51:33 52 89.871
260 2 09-S -02509 823 H 1076.585 1.17:38:22 41 198.020
Spolu 93 bodov
76.Kazimir Marek,Demjata N/U: 8/ 3/ 3 R:+00:00:02
bydl:Zahradne 259/13
742.448km,P: 33 C: 121 B: 679
119 3 08-SK-02602 529 A 1151.320 1.16:44:52 51 90.632
161 8 05-SK-02504 370 H 1135.010 1.16:54:08 48 122.620
226 5 09-SK-02602 149 H 1094.142 1.17:18:34 43 172.125
Spolu 142 bodov
77.Miščík Jozef,Bzenov N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:06
bydl:Radatice 50 751.036km,P: 35 C: 89 B: 866
123 10 09-S -02515 4 H 1150.455 1.16:52:49 51 93.679
218 1 09-S -02515 69 H 1099.050 1.17:23:21 44 166.032
220 5 09-S -02515 45 H 1098.943 1.17:23:25 44 167.555
Spolu 139 bodov
78.Miščík Stanislav,M.Šariš N/U: 3/ 2/ 2 R:-00:00:16
bydl:M Šariš 744.409km,P: 58 C: 199 B: 336
125 1 08-S -02503 605 H 1149.578 1.16:47:33 51 95.202
140 3 09-S -02503 1094 H 1141.936 1.16:51:53 50 106.626
Spolu 101 bodov
79.Haňov Milan,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Hencovce 1878 783.667km,P: 69 C: 12 B: 1405
128 4 10-S -02702 1106 H 1146.215 1.17:23:42 51 97.487
208 8 08-S -02702 765 A 1106.536 1.17:48:13 45 158.416
Spolu 96 bodov
80.Ščecina Alojz,Šp.pasmo 4 N/U: 7/ 2/ 2 R:+00:01:14
bydl:Michalovce Zakarpats
802.642km,P: 62 C: 138 B: 577
130 2 10-S -02704 991 A 1145.704 1.17:40:34 51 99.010
160 6 10-S -02704 1034 H 1135.118 1.17:47:06 48 121.858
Spolu 99 bodov
81.Mihalik Alex. ml.,Prešov N/U:10/ 2/ 2 R:-00:00:19
bydl:Prešov Budovate. 32
749.587km,P: 63 C: 117 B: 697
133 3 04-S -02505 652 H 1144.320 1.16:55:03 50 101.295
151 4 08-S -02505 576 H 1138.469 1.16:58:25 49 115.004
Spolu 99 bodov
82.Jusko Jan,Bardejov N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Hankovce 43 740.938km,P: 68 C: 79 B: 930
134 4 10-SK-02601 416 A 1144.188 1.16:47:34 50 102.056
190 2 09-VR-98 1096 A 1115.395 1.17:04:17 46 144.707
Spolu 96 bodov
83.Sepeši Ladislav,Šp.pasmo 1 N/U:12/ 1/ 0 R: 00:00:00
bydl:Hencovce 1924 783.745km,P: 236 C: 83 B: 906
135 11 11-S -02702 804 A 1143.986 1.17:25:06 0 102.818
Spolu 0 bodov
84.Gonos Stefan,Stropkov N/U: 5/ 2/ 2 R:-00:00:04
bydl:Breznica 56 757.507km,P: 70 C: 72 B: 998
136 4 10-VR-98 63 H 1143.522 1.17:02:26 50 103.580
210 2 07-SK-02604 630 H 1106.253 1.17:24:45 45 159.939
Spolu 95 bodov
85.Kmec Ján,Lemešany N/U: 8/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Lemešany 47 762.406km,P: 73 C: 15 B: 1374
144 5 09-S -02502 353 H 1141.554 1.17:07:52 50 109.673
223 4 09-S -02502 361 H 1097.040 1.17:34:58 44 169.840
Spolu 94 bodov
86.Gašpar Bartolomej,Šp.pasmo 1
N/U:10/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Soľ 124 772.336km,P: 37 C: 38 B: 1208
145 3 10-S -02701 808 H 1141.552 1.17:16:34 50 110.434
187 7 11-S -02701 118 A 1115.877 1.17:32:08 46 142.422
242 1 11-S -02701 786 H 1084.386 1.17:52:14 42 184.311
Spolu 138 bodov
87.Rodak Ivo + Alena,Svidnik N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Svidnik D.Millyho 28
742.886km,P: 74 C: 44 B: 1180
147 3 10-SK-02606 166 H 1140.474 1.16:51:23 49 111.957
217 6 10-SK-02606 143 H 1100.029 1.17:15:20 44 165.270
Spolu 93 bodov
88.Bizub Ladislav Ing.,Šp.pasmo 4
N/U:12/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Majerská 80 806.958km,P: 97 C: 112 B: 716
149 9 10-S -02709 823 A 1138.753 1.17:48:38 49 113.481
Spolu 49 bodov
89.Bena Jozef,V.Saris N/U:10/ 4/ 3 R:+00:00:00
bydl:V.Saris,Polna 9
742.005km,P: 31 C: 114 B: 710
150 4 09-SK-02511 74 H 1138.481 1.16:51:45 49 114.242
170 1 09-SK-02511 28 H 1130.588 1.16:56:18 48 129.474
173 8 10-SK-02607 446 A 1127.068 1.16:58:21 47 131.759
194 10 09-SK-02511 87 H 1111.285 1.17:07:42 0 147.753
Spolu 144 bodov
90.Krasnaj Jan,Giraltovce N/U: 3/ 2/ 2 R:-00:00:05
bydl:Brezov 97 750.286km,P: 72 C: 101 B: 796
155 1 11-SK-02603 419 H 1136.567 1.17:00:08 49 118.050
209 3 10-SK-02603 321 H 1106.535 1.17:18:03 45 159.177
Spolu 94 bodov
91.Antolík Ján,Šp.pasmo 2 N/U:12/ 2/ 2 R:+00:01:20
bydl:Brekov 200 786.969km,P: 76 C: 78 B: 957
157 8 10-S -02708 757 H 1136.226 1.17:32:37 49 119.573
252 2 09-S -02708 848 H 1080.309 1.18:08:28 41 191.927
Spolu 90 bodov
92.Vavrek Miroslavst+ml,Stropkov M
N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:00
bydl:Potoky 1 748.711km,P: 34 C: 32 B: 1261
159 4 09-SK-02606 300 H 1135.500 1.16:59:22 48 121.097
169 6 10-SK-02606 935 A 1130.699 1.17:02:10 48 128.713
219 2 10-SK-02606 938 H 1098.945 1.17:21:18 44 166.794
Spolu 140 bodov
93.Harvila Jan,Svidnik N/U:10/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Svidnik Part. 13
742.407km,P: 98 C: 43 B: 1191
162 5 08-SK-02606 304 A 1134.167 1.16:54:35 48 123.382
Spolu 48 bodov
94.Polak Radoslav,S.Bohdanov N/U: 3/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:Šar.Bohdanovce 52
763.772km,P: 100 C: 27 B: 1292
163 1 10-S -02516 307 H 1133.894 1.17:13:35 48 124.143
Spolu 48 bodov
95.HIPPOSPRING - TEAM,Šp.pasmo 2
N/U: 7/ 1/ 1 R:+00:01:20
bydl:Lipova 14, Humenné
787.974km,P: 99 C: 173 B: 418
167 7 10-S -02703 858 H 1131.090 1.17:36:39 48 127.190
Spolu 48 bodov
96.Danko Ján,Šp.pasmo 4 N/U: 8/ 1/ 1 R:+00:00:05
bydl:Vojčice 250 797.744km,P: 101 C: 85 B: 892
176 7 10-S -02706 29 A 1120.821 1.17:51:45 47 134.044
Spolu 47 bodov
97.Basko Richard Ing.,Stropkov M
N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Stropkov, Hlinky 41
754.983km,P: 77 C: 16 B: 1371
179 3 09-SK-02605 373 H 1119.101 1.17:14:38 47 136.329
257 1 09-SK-02605 338 H 1078.778 1.17:39:51 41 195.735
Spolu 88 bodov
98.Pončák Milan,M.Šariš N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:M.Šariš 237 744.468km,P: 102 C: 132 B: 623
182 4 11-S -02503 511 A 1117.820 1.17:06:00 47 138.614
Spolu 47 bodov
99.Matas Michal,Stropkov M N/U: 9/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Duplin 58 749.878km,P: 78 C: 45 B: 1176
185 8 11-SK-02605 432 A 1116.001 1.17:11:56 46 140.899
248 6 11-SK-02605 424 A 1081.555 1.17:33:20 42 188.880
Spolu 88 bodov
100.Korytko Michal,Šp.pasmo 4N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:09
bydl:Stankovce 50 788.629km,P: 79 C: 156 B: 489
189 4 10-S -02709 1046 H 1115.537 1.17:46:57 46 143.945
239 2 10-S -02709 1030 A 1085.593 1.18:06:27 42 182.026
Spolu 88 bodov
101.Kopač Robert,Šp.pasmo 2 N/U: 5/ 2/ 2 R:+00:01:18
bydl:Kochanovce 144 788.501km,P: 80 C: 81 B: 925
192 1 10-S -02703 217 A 1112.733 1.17:48:37 46 146.230
255 5 08-S -02703 398 A 1079.251 1.18:10:36 41 194.212
Spolu 87 bodov
102.Balčak Anton,M.Šariš N/U:10/ 3/ 3 R:+00:00:01
bydl:M.Šariš 289 744.716km,P: 38 C: 14 B: 1378
195 9 07-S -02503 101 A 1110.412 1.17:10:40 46 148.515
196 7 07-S -02503 133 A 1110.136 1.17:10:50 46 149.276
254 6 09-S -02503 256 A 1079.481 1.17:29:53 41 193.450
Spolu 133 bodov
103.Vladimir Scambora,Geča N/U: 6/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Koksov-Baksa 245
781.166km,P: 107 C: 84 B: 906
212 2 04- -02403 32 H 1104.382 1.17:47:20 44 161.462
Spolu 44 bodov
104.Vojtek Stefan,Demjata N/U: 3/ 1/ 1 R:+00:00:06
bydl:Tulcik 132 744.569km,P: 103 C: 143 B: 545
213 2 10-SK-0702 58 H 1101.841 1.17:15:45 44 162.224
Spolu 44 bodov
105.Gajdoš Ladislav,Šp.pasmo 3
N/U:11/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Rakovec n/O 259
794.415km,P: 105 C: 31 B: 1269
214 1 09-S -02702 324 H 1101.238 1.18:01:23 44 162.986
Spolu 44 bodov
106.Fajak Juraj,Stropkov N/U: 2/ 1/ 1 R:-00:00:38
bydl:Duplin 749.861km,P: 104 C: 227 B: 199
221 1 07-SK-02604 970 H 1098.858 1.17:22:24 44 168.317
Spolu 44 bodov
107.Palko Jozef,Lemešany N/U: 5/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Lemešany 244 761.873km,P: 106 C: 28 B: 1288
222 4 10-S -02516 39 A 1098.644 1.17:33:28 44 169.078
Spolu 44 bodov
108.Horvath Ladislav,N Hutka N/U: 5/ 1/ 1 R:+00:00:06
bydl:Slancik 50 787.722km,P: 108 C: 172 B: 444
224 4 08- -02404 792 A 1095.351 1.17:59:09 44 170.602
Spolu 44 bodov
109.Marian Vangor,Bidovce N/U: 7/ 1/ 1 R:+00:00:02
bydl:Durdosik 76 777.708km,P: 110 C: 190 B: 359
229 4 09- -02405 293 H 1092.312 1.17:51:59 43 174.410
Spolu 43 bodov
110.Macuga Jan,Stropkov M N/U:10/ 1/ 1 R:+00:02:29
bydl:Tisinec 87 752.051km,P: 109 C: 198 B: 338
237 3 11-SK-02606 1302 A 1088.011 1.17:31:13 43 180.503
Spolu 43 bodov
111.Novak Andrej,Bardejov N/U: 6/ 2/ 2 R:+00:00:00
bydl:Rokytov 52 720.589km,P: 81 C: 18 B: 1358
244 4 10-SK-02601 20 A 1084.190 1.17:04:38 42 185.834
245 2 10-SK-02601 8 A 1084.109 1.17:04:41 42 186.596
Spolu 84 bodov
112.Brezina Marian,N.Šebast. N/U: 4/ 1/ 1 R:+00:00:23
bydl:N.Šeabastova 748.365km,P: 111 C: 111 B: 721
249 2 09-S -02504 642 H 1081.452 1.17:32:00 42 189.642
Spolu 42 bodov
113.Stolar Fr.+Balaz,N Hutka N/U: 6/ 1/ 1 R:+00:00:06
bydl:Nizna Hutka 781.689km,P: 112 C: 124 B: 660
263 2 06- -02404 490 A 1075.966 1.18:06:30 41 200.000
Spolu 41 bodov